  • tuleja-wahacza-01160758-ted
  • tuleja-wahacza-01160758-ted-stan-nowy
  • tuleja-wahacza-01160758-ted-producent-czesci-tedgum
  • tuleja-wahacza-01160758-ted-typ-samochodu-samochody-osobowe
  • tuleja-wahacza-01160758-ted-strona-zabudowy-przod-tyl
  • tuleja-wahacza-01160758-ted-numer-katalogowy-czesci-01160758
tuleja-wahacza-01160758-ted
Tuleja wahacza 01160758/TED
Tylko 8 produktów w magazynie
Pozostało tylko 8 szt.
Pozostało tylko 8 szt.
14 dni na odstąpienie od umowy
DTMAUTO
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
94,7% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Producent części
Tedgum
Typ samochodu
Samochody osobowe
Jakość części (zgodnie z GVO)
Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Strona zabudowy
przód, tył
Numer katalogowy części
Numer katalogowy oryginału
LAND ROVER RGD 000090, LAND ROVER RGD 100700, LAND ROVER RV-RGX101000
Numery katalogowe zamienników
FEBI BILSTEIN 172748, REINHOCH RH05-5028, SWAG 33 10 1475
Waga produktu
0,195 kg
Wersja
Europejska
Opis produktu
Kod towaru: 01160758
tuleja-wahacza-01160758-ted
Informacje o towarze:
  • Strona zabudowy: z przodu
  • Strona zabudowy: Oś tylna
  • średnica zewnętrzna [mm]: 50,4
  • wymagana liczba: 2
  • Ciężar [kg]: 0,195
  • Rodzaj wahacza: dla wahacza wzdłużnego
  • Strona zabudowy: z obu stron
  • Średnica wewnętrzna [mm]: 12
  • Kod: 01160758
  • Producent: TEDGUM
  • GenArtName: Łożyskowanie, wahacz
  • EAN: 5908229951040
LAND ROVER FREELANDER I Soft Top (L314)
  • LAND ROVER FREELANDER I Soft Top (L314) 1.8 i 16V 4x4 02.1998 - 10.2006 88 kW / 120KM
  • LAND ROVER FREELANDER I Soft Top (L314) 2.0 DI 4x4 02.1998 - 10.2006 72 kW / 98KM
  • LAND ROVER FREELANDER I Soft Top (L314) 1.8 4x4 10.2000 - 10.2006 86 kW / 117KM
  • LAND ROVER FREELANDER I Soft Top (L314) 2.0 TD4 4x4 10.2000 - 10.2006 82 kW / 112KM
  • LAND ROVER FREELANDER I Soft Top (L314) 2.5 V6 4x4 11.2000 - 10.2006 130 kW / 177KM
LAND ROVER FREELANDER I (L314)
  • LAND ROVER FREELANDER I (L314) 1.8 i 16V 4x4 02.1998 - 11.2000 88 kW / 120KM
  • LAND ROVER FREELANDER I (L314) 2.0 DI 4x4 02.1998 - 11.2000 72 kW / 98KM
  • LAND ROVER FREELANDER I (L314) 2.5 V6 4x4 11.2000 - 10.2006 130 kW / 177KM
  • LAND ROVER FREELANDER I (L314) 2.0 Td4 4x4 11.2000 - 10.2006 82 kW / 112KM
  • LAND ROVER FREELANDER I (L314) 1.8 16V 4x4 04.1998 - 10.2006 86 kW / 117KM
  • LAND ROVER FREELANDER I (L314) 2.0 Td4 4x4 03.2001 - 10.2006 80 kW / 109KM
Opinie o produkcie
0
Tuleja wahacza 01160758/TED
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
1 rok
Dostawa i płatność
Punkty odbioru
Wieliczka
O sprzedającym