  • wylacznik-glowny-akumulatora-la500045
  • wylacznik-glowny-akumulatora-la500045-stan-nowy
Wyłącznik Główny Akumulatora LA500045
Tylko 2 produkty w magazynie
Gwarancja Najniższej Ceny
Gwarancja Najniższej Ceny
Pozostały tylko 2 szt.
Pozostały tylko 2 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
Partbox
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
93,5% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Marka maszyny
Numer katalogowy części
LA500045
Stan opakowania
oryginalne
Producent części
Electro Mecanica Cormar
Opis produktu
Wyłącznik główny akumulatora
Zastosowanie:
Numer części: LA500045
Jednostka: Sztuka
Temperatura otoczenia: -40-85 °C
l/h: 500 A
Prąd: 100 A
Klasa bezpieczeństwa [IP]: IP67
Napięcie: ~ 48 V
Numer produktu: 259 934 552
BDO: 000548931
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
1 rok
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
Punkty odbioru
Bydgoszcz
O sprzedającym