  • oslona-amortyzatora-910352-kyb
  • oslona-amortyzatora-910352-kyb-stan-nowy
  • oslona-amortyzatora-910352-kyb-producent-czesci-kyb
oslona-amortyzatora-910352-kyb
Osłona amortyzatora 910352/KYB
z 10 sztuk
z 10 sztuk
14 dni na odstąpienie od umowy
AUTODTM
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
95,7% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Producent części
KYB
Typ samochodu
Samochody osobowe
Jakość części (zgodnie z GVO)
Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Waga (z opakowaniem)
4 kg
Strona zabudowy
przód
Numer katalogowy części
910352
Numer katalogowy oryginału
Numery katalogowe zamienników
Waga produktu
0,45 kg
Wersja
Europejska
Opis produktu
Przedmiot: ZESTAW MONTAŻOWY AMORTYZATORA PRZÓD PASUJE DO: NISSAN MURANO I, PRIMERA 1.6-3.5 01.02-
Kod towaru: 910352
oslona-amortyzatora-910352-kyb
Informacje o towarze:
  • Strona zabudowy: Oś przednia
  • Kod: 910352
  • Producent: KYB
  • GenArtName: Osłona / miech powietrzny / amortyzator
Kod oryginalnej części:
  • 540502Y001
  • 540502Y002
NISSAN PRIMERA (P12)
  • NISSAN PRIMERA (P12) 1.8 03.2002 - 10.2008 85 kW / 115KM
  • NISSAN PRIMERA (P12) 2.0 03.2002 - 10.2008 103 kW / 140KM
  • NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 Di 03.2002 - 05.2007 93 kW / 126KM
  • NISSAN PRIMERA (P12) 1.6 03.2002 - 08.2008 78 kW / 106KM
  • NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi 04.2003 - 10.2007 88 kW / 120KM
  • NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 dCi 04.2003 - 04.2006 102 kW / 139KM
  • NISSAN PRIMERA (P12) 1.6 01.2002 - 04.2006 80 kW / 109KM
  • NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi 08.2002 - 10.2007 85 kW / 116KM
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12)
  • NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.8 03.2002 - 05.2007 85 kW / 115KM
  • NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.0 03.2002 103 kW / 140KM
  • NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.2 Di 03.2002 - 04.2003 93 kW / 126KM
  • NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi 04.2003 88 kW / 120KM
  • NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.2 dCi 04.2003 102 kW / 139KM
  • NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.6 Visia 01.2002 - 04.2006 80 kW / 109KM
  • NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi 08.2002 - 10.2007 85 kW / 116KM
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12)
  • NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.6 07.2002 - 08.2008 78 kW / 106KM
  • NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.8 07.2002 - 10.2008 85 kW / 115KM
  • NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.0 07.2002 - 10.2008 103 kW / 140KM
  • NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 Di 07.2002 - 05.2007 93 kW / 126KM
  • NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi 04.2003 - 10.2007 88 kW / 120KM
  • NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 dCi 04.2003 102 kW / 139KM
  • NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.6 07.2002 - 04.2006 80 kW / 109KM
  • NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi 08.2002 - 10.2007 85 kW / 116KM
NISSAN MURANO I (Z50)
  • NISSAN MURANO I (Z50) 3.5 4x4 08.2003 - 09.2008 172 kW / 234KM
Numer produktu: 278 103 107
BDO: 000639593
Opinie o produkcie
0
Osłona amortyzatora 910352/KYB
Dostawa i płatność
Punkty odbioru
Wieliczka
O sprzedającym