PIŁKA DO SIATKÓWKI SOFTEE TORNADO BIAŁO NIEBIESKA 8 PANELI ROZMIAR 5
Tylko 1 produkt w magazynie
75,69 zł
-5%
80,79 zł
-5%
Cena referencyjna: 79,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,99 zł
Dostawa od 8,99 zł lub
darmowa dostawa od 79 zł
14 dni na odstąpienie od umowy
Sportowe_Centrum
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
97,2% kupujących poleca ten sklep
- Rozmiar
- 5
- Łączenie
- brak informacji
- Kod producenta
- 8435585057521
- Model
- TORNADO
- Kolor
- niebieski
Opis produktu

Piłka do siatkówki wykonana ze skóry syntetycznej laminowanej, 8 paneli, miękka powierzchnia bez widocznych szwów. Rozmiar 5.
Opinie o produkcie 0
Brak opinii spełniających kryteria