PRZEPUSTNICA 12SKV138/SKV
Tylko 2 produkty w magazynie
Pozostały tylko 2 szt.
Pozostały tylko 2 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
AUTODTM
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
95,7% kupujących poleca ten sklep
O sprzedającym
Szczegółowe dane, kontakt, informacje
Parametry
- Stan
- Nowy
- Faktura
- Faktura VAT
- Producent części
- Esen SKV
- Typ samochodu
- Samochody dostawcze, Samochody osobowe
- Typ silnika
- Benzyna
- Numer katalogowy oryginału
- Jakość części (zgodnie z GVO)
- P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
- Numer katalogowy części
- 12SKV138
- Numery katalogowe zamienników
- CASCO CTB78012AS, METZGER AUTOTEILE 0892877
- Wersja
- Europejska
Opis produktu
Przedmiot: HYUNDAI ELANTRA V 1.8 VI 2.0 SONATA VII 2.0 2.4 TUCSON 2.0 I40 2.0 IX35 2.0 KIA 2.0
Kod towaru: 12SKV138
Informacje o towarze:
- Napięcie [V]: 12
- Liczba zestyków: 6
- Gwarancja: 3 lata gwarancji
- Nowa część:
- Ciężar [kg]: 1,03
- Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE):
- Kod: 12SKV138
- Producent: ESEN SKV
- GenArtName: Korpus przepustnicy
- EAN: 5903968486426
Kod oryginalnej części:
- 35100-2E000
- 35100-2E000
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH)
- HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 GDi 4WD 08.2013 - 12.2015 122 kW / 166KM
- HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 GDi 08.2013 - 12.2015 122 kW / 166KM
- HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CVVT AWD 08.2009 - 07.2013 110 kW / 150KM (Norma emisji spalin Euro 3 (D3))
- HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 11.2013 - 12.2015 114 kW / 155KM (Norma emisji spalin Euro 3 (D3))
- HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 AWD 11.2013 - 12.2015 114 kW / 155KM
- HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD 09.2014 - 06.2015 116 kW / 158KM
HYUNDAI i40 I CW (VF)
- HYUNDAI i40 I CW (VF) 2.0 GDI 07.2011 - 05.2019 130 kW / 177KM (Typ pojazdu VF, Norma emisji spalin Euro 3, Norma emisji spalin Euro 4 (D4), Norma emisji spalin Euro 5)
- HYUNDAI i40 I CW (VF) 2.0 GDi 12.2014 - 05.2019 121 kW / 165KM (Typ pojazdu VF, Norma emisji spalin Euro 3, Norma emisji spalin Euro 4 (D4), Norma emisji spalin Euro 5)
- HYUNDAI i40 I CW (VF) 2.0 CVVT 10.2012 - 05.2019 110 kW / 150KM (Typ pojazdu VF, Norma emisji spalin Euro 3, Norma emisji spalin Euro 4 (D4), Norma emisji spalin Euro 5)
- HYUNDAI i40 I CW (VF) 2.0 CVVT 06.2012 - 05.2019 121 kW / 165KM (Typ pojazdu VF, Norma emisji spalin Euro 3, Norma emisji spalin Euro 4 (D4), Norma emisji spalin Euro 5)
- HYUNDAI i40 I CW (VF) 2.0 CVVT 07.2011 - 05.2019 130 kW / 177KM (Typ pojazdu VF, Norma emisji spalin Euro 3, Norma emisji spalin Euro 4 (D4), Norma emisji spalin Euro 5)
HYUNDAI ELANTRA V sedan (MD, UD)
- HYUNDAI ELANTRA V sedan (MD, UD) 1.8 09.2010 - 12.2016 110 kW / 150KM
HYUNDAI i40 I (VF)
- HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 GDI 03.2012 - 05.2019 131 kW / 178KM (Typ pojazdu VF, Norma emisji spalin Euro 3, Norma emisji spalin Euro 4 (D4), Norma emisji spalin Euro 5)
- HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 GDi 12.2014 - 05.2019 121 kW / 165KM (Typ pojazdu VF, Norma emisji spalin Euro 3, Norma emisji spalin Euro 4 (D4), Norma emisji spalin Euro 5)
- HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 CVVT 10.2012 - 05.2019 110 kW / 150KM (Typ pojazdu VF, Norma emisji spalin Euro 3, Norma emisji spalin Euro 4 (D4), Norma emisji spalin Euro 5)
- HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 CVVT 03.2012 - 05.2019 121 kW / 165KM (Typ pojazdu VF, Norma emisji spalin Euro 3, Norma emisji spalin Euro 4 (D4), Norma emisji spalin Euro 5)
- HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 CVVT 03.2012 - 05.2019 130 kW / 177KM (Typ pojazdu VF, Norma emisji spalin Euro 3, Norma emisji spalin Euro 4 (D4), Norma emisji spalin Euro 5)
HYUNDAI TUCSON (TL, TLE)
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 2.0 06.2015 - 09.2020 114 kW / 155KM (Norma emisji spalin Euro 3 (D3))
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 2.0 Napęd na wszystkie koła 06.2015 - 09.2020 114 kW / 155KM
HYUNDAI SONATA VII (LF)
- HYUNDAI SONATA VII (LF) 2.4 09.2014 - 12.2019 138 kW / 188KM
- HYUNDAI SONATA VII (LF) 2.0 CVVT 11.2014 - 12.2019 110 kW / 150KM
HYUNDAI ELANTRA VI sedan (AD, ADA)
- HYUNDAI ELANTRA VI sedan (AD, ADA) 2.0 02.2016 - 12.2020 110 kW / 150KM (TECDOC-Nr silnika G4NH)
- HYUNDAI ELANTRA VI sedan (AD, ADA) 2.0 10.2015 - 12.2020 112 kW / 152KM
KIA SPORTAGE III (SL)
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT 07.2010 - 12.2015 120 kW / 163KM (Rok prod. od 10.2013)
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD 07.2010 - 12.2015 120 kW / 163KM (Rok prod. od 12.2013)
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT 07.2010 - 12.2015 122 kW / 166KM (Rok prod. od 08.2013)
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD 07.2010 - 12.2015 122 kW / 166KM (Rok prod. od 12.2013)
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI 02.2014 - 12.2015 122 kW / 166KM
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI AWD 02.2014 - 12.2015 122 kW / 166KM
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT 11.2014 - 12.2015 113 kW / 154KM
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD 11.2014 - 12.2015 113 kW / 154KM
KIA OPTIMA (FSGDS6B)
- KIA OPTIMA (FSGDS6B) 2.0 CVVT 03.2013 - 12.2015 121 kW / 165KM
KIA CARENS IV
- KIA CARENS IV 2.0 GDi 03.2013 - 08.2016 122 kW / 166KM
KIA SOUL II (PS)
- KIA SOUL II (PS) 2.0 CVVT 02.2014 - 12.2018 113 kW / 154KM
KIA OPTIMA (JF)
- KIA OPTIMA (JF) 2.0 09.2015 - 12.2019 110 kW / 150KM
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE)
- KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 12.2015 - 09.2022 114 kW / 155KM
- KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 AWD 12.2015 - 09.2022 114 kW / 155KM
KIA OPTIMA Sportswagon (JF)
- KIA OPTIMA Sportswagon (JF) 2.0 CVVL 09.2016 - 12.2019 120 kW / 163KM