  • silentblock-wahacza-00210554-ted
  • silentblock-wahacza-00210554-ted-stan-nowy
  • silentblock-wahacza-00210554-ted-producent-czesci-tedgum
  • silentblock-wahacza-00210554-ted-typ-samochodu-samochody-osobowe
  • silentblock-wahacza-00210554-ted-strona-zabudowy-tyl
  • silentblock-wahacza-00210554-ted-numer-katalogowy-czesci-00210554
  • silentblock-wahacza-00210554-ted-wersja-europejska
  • silentblock-wahacza-00210554-ted-stan-nowy-producent-czesci-tedgum
  • silentblock-wahacza-00210554-ted-stan-nowy-typ-samochodu-samochody-osobowe
z 10 sztuk
z 10 sztuk
14 dni na odstąpienie od umowy
DTMAUTO
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
94,7% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Producent części
Tedgum
Typ samochodu
Samochody osobowe
Jakość części (zgodnie z GVO)
Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Strona zabudowy
tył
Numer katalogowy części
Numer katalogowy oryginału
Numery katalogowe zamienników
Wersja
Europejska
Opis produktu
Kod towaru: 00210554
Informacje o towarze:
  • wymagana liczba: 2
  • Ciężar [kg]: 0,098
  • Wysokość [mm]: 32
  • Strona zabudowy: z tyłu
  • Średnica wewnętrzna [mm]: 12
  • średnica zewnętrzna [mm]: 32
  • Kod: 00210554
  • Producent: TEDGUM
  • GenArtName: Łożyskowanie, wahacz
  • EAN: 5908229917350
ALFA ROMEO 164 (164_)
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 Twin Spark (164.A2C, 164.A2L, 164A2H) 06.1987 - 08.1992 105 kW / 143KM
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 Twin Spark (164.A2H, 164.A2) 06.1987 - 09.1992 109 kW / 148KM
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 Twin Spark (164.H3) 09.1992 - 09.1998 106 kW / 144KM
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 V6 Turbo (164.K3) 09.1992 - 09.1998 148 kW / 201KM
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 V6 Turbo (164.A2G, 164.A2F) 03.1991 - 09.1992 150 kW / 204KM
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 2.5 V6 (164A1C) 09.1992 - 09.1998 120 kW / 163KM
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 2.5 TD (164.K2A, 164.K2B) 09.1992 - 09.1998 92 kW / 125KM
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 2.5 TD (164.A1A) 06.1987 - 09.1992 84 kW / 114KM
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 V6 (164.A) 06.1987 - 09.1992 141 kW / 192KM
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P) 09.1992 - 09.1998 132 kW / 180KM
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB) 06.1987 - 09.1992 135 kW / 184KM
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 i.e. QV (164.AG) 09.1990 - 09.1992 147 kW / 200KM
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V (164.K1) 09.1992 - 09.1998 155 kW / 211KM
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V QV (164.H1) 09.1992 - 09.1998 171 kW / 233KM
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C) 02.1994 - 09.1998 170 kW / 231KM
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 Turbo (164A2B) 10.1987 - 09.1998 128 kW / 174KM
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 (164A2C) 06.1987 - 09.1998 102 kW / 138KM
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 (164A) 11.1987 - 09.1991 138 kW / 188KM
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 Turbo (164A2B) 02.1988 - 10.1992 129 kW / 175KM
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 (164H1) 04.1993 - 02.1995 168 kW / 228KM
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V QV Napęd na wszystkie koła (164K1H) 11.1992 - 10.1997 171 kW / 233KM
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V (164K1G, 164K1F) 03.1995 - 10.1997 154 kW / 209KM
  • ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 (164AG) 09.1990 - 12.1993 136 kW / 185KM
ALFA ROMEO GTV (916_)
  • ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 V6 Turbo (916.C2A) 06.1995 - 09.1998 148 kW / 202KM