  • tuleja-wahacza-00131739-ted
  • tuleja-wahacza-00131739-ted-stan-nowy
  • tuleja-wahacza-00131739-ted-producent-czesci-tedgum
  • tuleja-wahacza-00131739-ted-typ-samochodu-samochody-osobowe
  • tuleja-wahacza-00131739-ted-strona-zabudowy-przod
  • tuleja-wahacza-00131739-ted-numer-katalogowy-czesci-00131739
  • tuleja-wahacza-00131739-ted-waga-produktu-0-4-kg
tuleja-wahacza-00131739-ted
Tuleja wahacza 00131739/TED
Tylko 3 produkty w magazynie
Pozostały tylko 3 szt.
Pozostały tylko 3 szt.
14 dni na odstąpienie od umowy
DTMAUTO
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
94,7% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Producent części
Tedgum
Typ samochodu
Samochody osobowe
Jakość części (zgodnie z GVO)
Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Strona zabudowy
przód
Numer katalogowy części
Numer katalogowy oryginału
Numery katalogowe zamienników
Waga produktu
0,4 kg
Wersja
Europejska
Opis produktu
Kod towaru: 00131739
tuleja-wahacza-00131739-ted
Informacje o towarze:
  • Strona zabudowy: Oś przednia, na dole
  • Średnica wewnętrzna [mm]: 14
  • średnica zewnętrzna [mm]: 67
  • wymagana liczba: 2
  • Ciężar [kg]: 0,395
  • Strona zabudowy: wewnątrz
  • Strona zabudowy: z przodu
  • Kod: 00131739
  • Producent: TEDGUM
  • GenArtName: Łożyskowanie, wahacz
  • EAN: 5908229957080
tuleja-wahacza-00131739-ted
tuleja-wahacza-00131739-ted
CHRYSLER 300C (LX, LE)
  • CHRYSLER 300C (LX, LE) 3.0 V6 CRD 11.2010 - 11.2012 155 kW / 211KM
  • CHRYSLER 300C (LX, LE) 2.7 01.2007 - 11.2012 130 kW / 177KM
  • CHRYSLER 300C (LX, LE) 2.7 09.2004 - 11.2012 142 kW / 193KM
  • CHRYSLER 300C (LX, LE) 3.5 09.2004 - 11.2012 183 kW / 249KM
  • CHRYSLER 300C (LX, LE) 5.7 09.2004 - 12.2008 250 kW / 340KM
  • CHRYSLER 300C (LX, LE) 3.0 CRD 09.2005 - 11.2012 160 kW / 218KM
  • CHRYSLER 300C (LX, LE) 6.1 SRT8 06.2005 - 11.2012 317 kW / 431KM
  • CHRYSLER 300C (LX, LE) 5.7 09.2008 268 kW / 364KM
  • CHRYSLER 300C (LX, LE) 5.7 05.2009 - 12.2010 265 kW / 360KM
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE)
  • CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 2.7 01.2007 - 12.2010 130 kW / 177KM
  • CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 2.7 09.2004 - 12.2010 142 kW / 193KM
  • CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 3.5 09.2004 - 12.2010 183 kW / 249KM
  • CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 5.7 09.2004 - 12.2010 250 kW / 340KM
  • CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 3.0 CRD 09.2005 - 12.2010 160 kW / 218KM
  • CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 6.1 SRT8 06.2005 - 12.2010 317 kW / 431KM
DODGE CHARGER
  • DODGE CHARGER 3.5 06.2005 - 12.2010 186 kW / 253KM
  • DODGE CHARGER 5.7 R/T 06.2005 - 12.2008 254 kW / 345KM
  • DODGE CHARGER 6.1 SRT8 09.2005 - 12.2010 317 kW / 431KM
  • DODGE CHARGER 2.7 04.2006 - 12.2010 141 kW / 192KM
  • DODGE CHARGER 5.7 06.2005 - 12.2009 257 kW / 349KM
  • DODGE CHARGER 5.7 06.2005 - 12.2010 250 kW / 340KM
DODGE MAGNUM Kombi
  • DODGE MAGNUM Kombi 5.7 R/T 09.2004 - 12.2008 254 kW / 345KM
  • DODGE MAGNUM Kombi 3.5 09.2004 - 12.2008 187 kW / 254KM
  • DODGE MAGNUM Kombi 6.1 SRT8 09.2005 - 12.2008 317 kW / 431KM
  • DODGE MAGNUM Kombi 2.7 09.2005 - 12.2008 142 kW / 193KM
Opinie o produkcie
0
Tuleja wahacza 00131739/TED
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
1 rok
Dostawa i płatność
Punkty odbioru
Wieliczka
O sprzedającym