Mata do Trampoliny Ogrodowej MASTER 396 cm
385,20 zł
-9%
600,98 zł
-9%
Cena referencyjna: 402,14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 423,70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 423,70 zł
z 11 sztuk
z 11 sztuk
Dostawa od 12,99 zł
14 dni na odstąpienie od umowy
Mastersports
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy

97,6% kupujących poleca ten sklep
- Liczba uchwytów na sprężyny
- 80
- Wiek dziecka
- 0 +
- Stan opakowania
- oryginalne
- Kod producenta
- MASTRMAT13
Opis produktu
Mata do Trampoliny MASTER 396 cm (MASTRMAT13)
Mata do trampoliny firmy MASTER jest taka sama jak w modelach trampolin MASTER i MASTERJUMP. Idealna do wymiany w odpowiednim wymiarze.

Parametry
- Strefa odbicia/skoków/lądowania do trampoliny: 396 cm
- Powierzchnia do skakania: siatka PP, odporna na promieniowanie UV, wykonana z materiału wyprodukowanego w USA
- Oczka do montażu sprężyn: 80
- Średnica powierzchni skakania: 3490 mm
- Dobre właściwości odbicia z wysokim odbiciem
- Waga paczki: 4,5 kg
- Wymiary paczki: 92 x 24 x 11 cm
Firma Master to Czeski producent doskonałej jakości sprzętu sportowego. W swojej ofercie posiadają szeroką gamę asortymentu zarówno do ćwiczeń siłowych, turystyki oraz rekreacji.

Opinie o produkcie 0
Mata do Trampoliny Ogrodowej MASTER 396 cm
Brak opinii spełniających kryteria