Rakieta do padla Head Bolt czarna
1 osoba kupiła
Tylko 4 produkty w magazynie
368,00 zł
-5%
394,83 zł
-5%
Cena referencyjna: 389,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 389,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 389,00 zł
Pozostały tylko 4 szt.
Pozostały tylko 4 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
SklepTenisa
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
100% kupujących poleca ten sklep
- Liczba elementów w zestawie
- 1
Opis produktu

Rakieta do padla Head Bolt czarna
Szukasz rakiety do padla, która robi wrażenie na korcie i ułatwia pierwsze kroki w klubowej rywalizacji? BOLD to model stworzony z myślą o rekreacyjnych padlistach, którzy cenią mocne wejście i maksymalny komfort gry.
Efektowny design przyciąga wzrok, a główka w kształcie kropli wody dodaje naturalnej mocy do każdego uderzenia.
Co zyskujesz z rakietą BOLD?
- Rakieta padel dla początkujących – idealna do pierwszych meczów w klubie
- Łatwa moc bez wysiłku – dzięki dużej główce i elastycznej konstrukcji
- Powierzchnia z włókna szklanego – miękkie odbicie i przyjemne czucie piłki
- Większy sweet spot – więcej tolerancji i mniej frustracji przy niedokładnych uderzeniach
- Wyrazisty styl – bo padel to nie tylko sport, to też styl bycia

Opinie o produkcie 0
Rakieta do padla Head Bolt czarna
Brak opinii spełniających kryteria