  • agregat-tresnar-tragrprab10-11kw
  • agregat-tresnar-tragrprab10-11kw-stan-nowy
  • agregat-tresnar-tragrprab10-11kw-marka-tresnar
  • agregat-tresnar-tragrprab10-11kw-rozruch-reczny
  • agregat-tresnar-tragrprab10-11kw-typ-silnika-jednofazowy
  • agregat-tresnar-tragrprab10-11kw-rodzaj-paliwa-benzyna
  • agregat-tresnar-tragrprab10-11kw-silnik-2-suwowy
  • agregat-tresnar-tragrprab10-11kw-maksymalna-moc-1100-w
  • agregat-tresnar-tragrprab10-11kw-napiecie-zasilania-230-v
Tylko 1 produkt w magazynie
Gwarancja Najniższej Ceny
Gwarancja Najniższej Ceny
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
MixToolsLublin
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
96,0% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Marka
Tresnar
Rozruch
ręczny
Typ silnika
jednofazowy
Rodzaj paliwa
benzyna
Silnik
2-suwowy
Maksymalna moc
1 100 W
Napięcie zasilania
230 V
Częstotliwość
50 Hz
Informacje dodatkowe
stabilizacja napięcia (AVR)
Typ
przenośny
Kod producenta
tragrprab10
Model
tragrprab10
Pojemność baku na benzynę
6 L
Opis produktu
agregat-tresnar-tragrprab10-11kwagregat-tresnar-tragrprab10-11kw-stan-nowy
Producent Tresnar AVR Ega Tresnar
Moc 1,1 kW
Stabilizator napiecia AVR
Typ TRAGRPRAB10
Kod 5903678945367
Pojemnik paliwa 6L
Wbudowana ochrona przed przepięciem
System wyłączania przy niskim poziomie oleju
  • Częstotliwość AC: 50Hz
  • Napięcie znamionowe 230V
  • Moc znamionowa: 1000W
  • System chłodzenia chłodzenie powietrzem
  • System rozruchu ręczny - kołem zamachowym
  • Pojemność zbiornika oleju 0,4l
  • Typ oleju SAE 10W/30
  • Typ paliwa benzyna
  • Pojemność zbiornika paliwa 6l
  • Wymiary 460x370x405 mm
  • Waga netto 25kg
Numer produktu: 271 973 455
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
1 rok
Dostawa i płatność
ERLI InPost Kurier darmowa dostawa
Punkty odbioru
Jabłonna
O sprzedającym