nawet do
-70%
Zobacz logo-gazetkę
logo-gazetka do -70%
  • dewalt-prowadnica-50cm-dt20689
dewalt-prowadnica-50cm-dt20689

dewalt-prowadnica-50cm-dt20689

DEWALT PROWADNICA 50cm DT20689

145,00 zł
-7%
153,21 zł
-7%
Cena referencyjna: 151,39 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 156,00 zł
z 32 sztuk

z 32 sztuk

Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
Elhurtinstal
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
97,1% kupujących poleca ten sklep

Waga (z opakowaniem)
0,85 kg
Kod producenta
DT20689
Długość
500 mm
Marka
DeWalt

Opis produktu

DEWALT PROWADNICA 50cm DT20689

dewalt-prowadnica-50cm-dt20689

PROWADNICA DO PIŁY ŁAŃCUCHOWEJ 50CM DEWALT [DT20689-QZ]:

prowadnica współpracuje z piłą łańcuchową DeWalt DCMCS575,

długość prowadnicy: 50cm

szerokość rowka: 1,3 mm / 0,050

podziałka: 3/8

EAN: 5035048791165

Opinie o produkcie
0
DEWALT PROWADNICA 50cm DT20689
Brak opinii spełniających kryteria
Termin przydatności
Szczegóły
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
Reklamacja
2 lata
Zwroty
14 dni na odstąpienie od umowy
O sprzedającym
98,6% kupujących poleca ten sklep