nawet do
-70%
Zobacz logo-gazetkę
logo-gazetka do -70%
  • l-outil-parfait-walek-do-gladzi-katowy
l-outil-parfait-walek-do-gladzi-katowy

l-outil-parfait-walek-do-gladzi-katowy

L'outil parfait wałek do gładzi KĄTOWY

2 osoby kupiły

119,00 zł
-14%
126,70 zł
-14%
Cena referencyjna: 137,72 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 137,72 zł
z 16 sztuk

z 16 sztuk

Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
FinishPro
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
95,5% kupujących poleca ten sklep

wałek do gładzi KĄTOWY

  • Specjalny kątowy wałek wyprodukowany przez L'Outil Parfait.
  • Wałek wykonany z tworzywa sztucznego.
  • Daje możliwość nakładania materiału na powierzchnię przy kącie przez co przyspiesza czas o 3 razy w porównaniu z tradycyjnymi metodami.
  • Posiada ergonomiczny i antypoślizgowy uchwyt.
  • Grubość włókna 18mm.
Numer produktu: 124 872 647
BDO: 000287989
Opinie o produkcie
0
L'outil parfait wałek do gładzi KĄTOWY
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
24 miesiące
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
Punkty odbioru
Bieruń
Reklamacja
2 lata
Zwroty
14 dni na odstąpienie od umowy
O sprzedającym
95,5% kupujących poleca ten sklep