  • mini-tokarka-stolowa-pm-mtm-550t
  • mini-tokarka-stolowa-pm-mtm-550t-stan-nowy
  • mini-tokarka-stolowa-pm-mtm-550t-kod-producenta-pm1314
  • mini-tokarka-stolowa-pm-mtm-550t-marka-powermat
  • mini-tokarka-stolowa-pm-mtm-550t-stan-nowy-kod-producenta-pm1314
  • mini-tokarka-stolowa-pm-mtm-550t-stan-nowy-marka-powermat
  • mini-tokarka-stolowa-pm-mtm-550t-kod-producenta-pm1314-stan-nowy
  • mini-tokarka-stolowa-pm-mtm-550t-kod-producenta-pm1314-marka-powermat
  • mini-tokarka-stolowa-pm-mtm-550t-marka-powermat-stan-nowy
  • mini-tokarka-stolowa-pm-mtm-550t-marka-powermat-kod-producenta-pm1314
  • mini-tokarka-stolowa-pm-mtm-550t-stan-nowy-kod-producenta-pm1314-marka-powermat
  • mini-tokarka-stolowa-pm-mtm-550t-stan-nowy-marka-powermat-kod-producenta-pm1314
  • mini-tokarka-stolowa-pm-mtm-550t-kod-producenta-pm1314-stan-nowy-marka-powermat
  • mini-tokarka-stolowa-pm-mtm-550t-kod-producenta-pm1314-marka-powermat-stan-nowy
  • mini-tokarka-stolowa-pm-mtm-550t-marka-powermat-stan-nowy-kod-producenta-pm1314
  • mini-tokarka-stolowa-pm-mtm-550t-marka-powermat-kod-producenta-pm1314-stan-nowy
Mini tokarka stołowa PM-MTM-550T
Darmowa dostawa
12 miesięcy na odstąpienie od umowy
Extra_sell
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
86,4% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Kod producenta
PM1314
Marka
Powermat
Opis produktu
DANE TECHNICZNE
  • Zasilanie: 230 V/50 Hz
  • Moc: 550 W
  • Maks. prędkość obrotowa: 2500 obr./min
  • Maksymalny posuw noża: 350 mm
  • Średnica toczenia nad łożem: 180 mm
  • Otwór wrzeciona: 21 mm
  • Skok suwaka: 35 mm
  • Zakresy gwintów: 0,5-3 mm / 12-48 tpi
  • Średnica uchwytu: 100 mm
  • Stożek konika: MT2
  • Stożek wrzeciona: MT3
  • Zakres mocowania uchwytu: wewnętrzny: 2-30 mm
  • Wymiary produktu (dł. / szer. / wys.): 74,5 cm x 22 cm x 28,5 cm
  • Waga urządzenia: 38 kg
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
  • Mini tokarka
  • Noże tokarskie
  • Śrubokręty
  • Zestaw kluczy imbusowych
  • Kieł
  • Klucze płaskie
  • Szczęki
  • Klucz do uchwytu
  • Olejarka
  • Koła zębate
  • Uchwyt wiertarski
  • Komplet śrub
  • Oryginalne opakowanie
  • Instrukcja obsługi
WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA
Łoże tokarki wykonane z wysokiej jakości żelaza zapewnia wyjątkową trwałość i odporność na zużycie.
MOCNY SILNIK
550 W czystej mocy dla skutecznej i szybkiej pracy, bez względu na skomplikowanie projektu.
PRĘDKOŚĆ POD KONTROLĄ
BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
Osłona przeciwbryzgowa i przycisk zatrzymania awaryjnego zapewniają pełną ochronę w trakcie pracy.
WSZECHSTRONNOŚĆ ZASTOSOWAŃ
Obsługa ręczna i automatyczna, możliwość cięcia wewnętrznego, czołowego, ukosowania i pracy z dużymi projektami dzięki łożu obrotowemu 180 mm.
PRECYZYJNE PROWADZENIE
PROFESJONALNE WYNIKI
PŁYNNA KONTROLA PRĘDKOŚCI
SOLIDNA KONSTRUKCJA
Łoże mini tokarki do metalu zostało wykonane z najwyższej jakości żeliwa, co gwarantuje niezawodność i wytrzymałość. Nylonowe koła zębate zwiększają odporność na zużycie, zapewniając długotrwałą trwałość i precyzję pracy na profesjonalnym poziomie. Mocny silnik o mocy 550 W daje pełną kontrolę nad każdym zadaniem. Dodatkowo pełnowymiarowa osłona przeciwbryzgowa zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i ochronę.
REGULOWANY KONIK
PROFESJONALNA PODPÓRKA
Numer produktu: 324 798 737
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
12 miesięcy
Dostawa i płatność
ERLI InPost Kurier darmowa dostawa
Reklamacja
2 lata
Zwroty
O sprzedającym