  • mlotowiertarka-hikoki-dh26pc2wsz-sds-plus-830-w
  • mlotowiertarka-hikoki-dh26pc2wsz-sds-plus-830-w-seria-hdh26pc2
  • mlotowiertarka-hikoki-dh26pc2wsz-sds-plus-830-w-marka-hikoki
  • mlotowiertarka-hikoki-dh26pc2wsz-sds-plus-830-w-zasilanie-sieciowe
  • mlotowiertarka-hikoki-dh26pc2wsz-sds-plus-830-w-napiecie-zasilania-230-v
  • mlotowiertarka-hikoki-dh26pc2wsz-sds-plus-830-w-maksymalna-moc-830-w
  • mlotowiertarka-hikoki-dh26pc2wsz-sds-plus-830-w-energia-udaru-3-2-j
  • mlotowiertarka-hikoki-dh26pc2wsz-sds-plus-830-w-maksymalna-liczba-udarow-4300
  • mlotowiertarka-hikoki-dh26pc2wsz-sds-plus-830-w-typ-uchwytu-sds-plus
  • mlotowiertarka-hikoki-dh26pc2wsz-sds-plus-830-w-predkosc-obrotowa-1100-rpm
Młotowiertarka Hikoki DH26PC2WSZ SDS Plus 830 W
Tylko 5 produktów w magazynie
Pozostało tylko 5 szt.
Pozostało tylko 5 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
Nooti
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
80,7% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Seria
HDH26PC2
Marka
Hikoki
Funkcyjność
3-funkcyjny (wiercenie z i bez udaru, podkuwanie)
Zasilanie
sieciowe
Napięcie zasilania
230 V
Maksymalna moc
830 W
Energia udaru
3,2 J
Maksymalna liczba udarów
4 300
Typ uchwytu
SDS Plus
Prędkość obrotowa
1 100 RPM
Maksymalna średnica wiercenia w drewnie
32 mm
Maksymalna średnica wiercenia w betonie
26 mm
Maksymalna średnica wiercenia w metalu
13 mm
Maksymalna średnica wiercenia koronką
50 mm
Informacje dodatkowe
Możliwość kucia
Waga urządzenia
2,8 kg
Waga (z opakowaniem)
4 kg
Certyfikat
CE
Kod producenta
DH26PC2WSZ
Zawiera baterie
nie
Opis produktu
Hitachi DH26PC to wszechstronna młotowiertarka wyposażona w funkcję wiercenia, wiercenia z udarem i podkuwania. Urządzenie o mocy 830 W charakteryzuje się prędkością 1100 obrotów na minutę i maksymalną częstotliwością udaru 4300 uderzeń na minutę. W zestawie z urządzeniem znajduje się wygodna walizka do przechowywania elektronarzędzia, dodatkowa rękojeść boczna i głębokościomierz.
Cechy produktu:
  • moc 830 W
  • napięcie zasilające 230 V
  • maksymalna prędkość obrotowa 1100 obr./min.
  • maksymalna częstotliwość udaru 4300 uderzeń na min.
  • energia udaru 3,2 J
  • bieg prawo / lewo
  • wyposażenie dodatkowe: walizka, rękojeść boczna, głębokościomierz
Wszechstronna młotowiertarka Hitachi DH26PC wyposażona w funkcję wiercenia, wiercenia z udarem i podkuwania, która znajdzie wiele zastosować w pracach budowlanych. Urządzenie o mocy 830 W charakteryzuje się prędkością 1100 obrotów na minutę i maksymalną częstotliwością udaru 4300 uderzeń na minutę. Elektronarzędzie zostało wyposażone w mocniejszą, szybszą i bardziej zaawansowaną konstrukcję w porównaniu do poprzedniej generacji, nowy mechanizm udarowy, nowy system stabilizacji ciśnienia wewnętrznego oraz w elektroniczną regulację prędkości obrotowej. Dodatkowym atutem urządzenia jest sprzęgło bezpieczeństwa i możliwość zmiany kierunku obrotów. W zestawie z młotowiertarką znajduje się wygodna walizka do przechowywania urządzenia, funkcjonalna rękojeść boczna oraz głębokościomierz.
Numer produktu: 316 693 523
BDO: 000682972
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
12 miesięcy
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
O sprzedającym
81,6% kupujących poleca ten sklep