  • proma-imadlo-sv-100-pm25000100
proma-imadlo-sv-100-pm25000100
proma-imadlo-sv-100-pm25000100
PROMA IMADŁO SV-100 PM25000100
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
Smarteq-sklep
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
97,4% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Marka
Proma
Seria
SV-100
Rodzaj imadła
maszynowe
Waga urządzenia
2 kg
Szerokość szczęk
100 mm
Maksymalny rozstaw szczęk
100 mm
Informacje dodatkowe
obrotowa podstawa
Waga (z opakowaniem)
3,2 kg
Kod producenta
Opis produktu
PROMA IMADŁO SV-100 PM25000100
Dane techniczne
Rowek 14 mm
Rozstaw rowków 133 mm
Wysokość imadła 59 mm
Maksymalne rozwarcie szczęk 110 mm
Wysokość szczęk 29 mm
Szerokość szczęk 106 mm
Masa netto / brutto 2,6 / 3,1 kg
Grafika w opisie produktu
Opinie o produkcie
0
PROMA IMADŁO SV-100 PM25000100
Dostawa i płatność
ERLI InPost Kurier darmowa dostawa
O sprzedającym