  • przekladka-festool-ip-stf-d90-6-497481
  • przekladka-festool-ip-stf-d90-6-497481-rodzaj-przejsciowka
  • przekladka-festool-ip-stf-d90-6-497481-stan-nowy
  • przekladka-festool-ip-stf-d90-6-497481-waga-z-opakowaniem-0-2-kg
  • przekladka-festool-ip-stf-d90-6-497481-kod-producenta-497481
  • przekladka-festool-ip-stf-d90-6-497481-marka-festool
Przekładka Festool IP-STF -D90/6 497481
Tylko 1 produkt w magazynie
14 dni na odstąpienie od umowy
MAGO
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
98,0% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Rodzaj
przejściówka
Waga (z opakowaniem)
0,2 kg
Kod producenta
497481
Marka
Festool
Opis produktu
Przekładka Festool IP-STF-D90/6
Cechy produktu
  • Łatwe mocowanie za pomocą StickFix
  • Otwory odsysające idealnie dopasowane do talerza szlifierskiego
  • Perfekcyjne dopasowanie do promieni i wypukłości dzięki piance o wysokości 15 mm
  • Mniejsze zużycie dzięki mniejszej średnicy
  • jako element tłumiący pomiędzy krążkiem ściernym a talerzem szlifierskim
Zastosowanie
  • Do prac szlifierskich przy falistych elementach
  • Do wszystkich prac szlifierskich przy nierównych elementach budowlanych
  • Lakierowanie samochodów
  • Meblarstwo
  • Szlifowanie mas szpachlowych
  • Budowa łodzi
  • Szlifowanie dokładne
  • do szlifierki RO 90 DX
Zakres dostawy
Przekładka IP-STF -D90/6 - 1szt.
Dane techniczne
Wysokość  15,00 mm
Średnica  90 mm
Numer produktu: 253 713 851
BDO: 000613437
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
1 rok
Dostawa i płatność
Punkty odbioru
Łódź
O sprzedającym