  • tarcza-diam-tornado-segm-230mm-profesjonal
z 10 000 sztuk
z 10 000 sztuk
14 dni na odstąpienie od umowy
ADGO
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
93,5% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Marka
Pro-Technik
Seria
TDTS230
Zastosowanie
beton, beton komórkowy, cegły, ceramika
Rodzaj tarczy
tnąca
Średnica otworu
22,2mm
Średnica tarczy
230mm
Waga (z opakowaniem)
0,15 kg
Kod producenta
TTS2300
Opis produktu
TaTARCZA DIAM TORNADO SEGM 230MM/PROFESJONAL - TTS230
Do cięcia: betonu, ceramiki, fliz i płytek, granitu, marmuru. Do cięcia na sucho.
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
12 miesięcy
Dostawa i płatność
Punkty odbioru
Świątniki Górne
O sprzedającym