WIERTŁO DO MURU ST-STA53120 10mm STANLEY
Tylko 8 produktów w magazynie
Pozostało tylko 8 szt.
Pozostało tylko 8 szt.
14 dni na odstąpienie od umowy
Delta-Opti
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
98,7% kupujących poleca ten sklep
O sprzedającym
Szczegółowe dane, kontakt, informacje
Parametry
- Stan
- Nowy
- Faktura
- Faktura VAT
- Marka
- Stanley
- Zastosowanie
- do kamienia
- Rodzaj wiertła
- inne
- Typ mocowania
- walcowy
- Długość wiertła
- 120 mm
- Kod producenta
- 5
Opis produktu
Wiertło ogólnego zastosowania do wiercenia w cegle i murze.
- Średnica: 10 mm
- Długość całkowita: 120 mm
- Długość robocza: 67 mm
- Waga: 0.038 kg
- Producent / Marka: STANLEY
Wybrane cechy:
- Końcówka z węglika spiekanego (widiowa), formowana, stożkowa - kąt 130'
- Uchwyt wiertła jest walcowany na zimno w celu zapewnienia, że jest idealnie prosty.
- Uchwyt wiertła walcowy
Pliki do pobraniaPrzetwarzanie danych (oprogramowanie).pdf
Opinie o produkcie 0