  • narzedzie-do-sciagania-izolacji-knipex-1685125sb
  • narzedzie-do-sciagania-izolacji-knipex-1685125sb-stan-nowy
  • narzedzie-do-sciagania-izolacji-knipex-1685125sb-marka-knipex
  • narzedzie-do-sciagania-izolacji-knipex-1685125sb-rodzaj-szczypce-do-izolacji
  • narzedzie-do-sciagania-izolacji-knipex-1685125sb-dlugosc-125-mm
  • narzedzie-do-sciagania-izolacji-knipex-1685125sb-informacje-dodatkowe-certyfikat-1000v
  • narzedzie-do-sciagania-izolacji-knipex-1685125sb-kod-producenta-1685125sb
  • narzedzie-do-sciagania-izolacji-knipex-1685125sb-stan-nowy-marka-knipex
  • narzedzie-do-sciagania-izolacji-knipex-1685125sb-stan-nowy-rodzaj-szczypce-do-izolacji
  • narzedzie-do-sciagania-izolacji-knipex-1685125sb-stan-nowy-dlugosc-125-mm
  • narzedzie-do-sciagania-izolacji-knipex-1685125sb-stan-nowy-informacje-dodatkowe-certyfikat-1000v
Narzędzie do ściągania izolacji Knipex 1685125SB
Tylko 6 produktów w magazynie
Pozostało tylko 6 szt.
Pozostało tylko 6 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
PWEKA
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
98,4% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Marka
Knipex
Rodzaj
szczypce do izolacji
Długość
125 mm
Informacje dodatkowe
certyfikat 1000V
Kod producenta
1685125SB
Opis produktu
UNIWERSALNE NARZĘDZIE DO ŚCIĄGANIA IZOLACJI
Dane techniczne:
Nr art.: 16 85 125 SB
EAN: 4003773060444
Waga: 79 g
Wymiary: 125 x 86 x 36 mm
REACH: nie zawiera SVHC
RoHS: nie dotyczy
Zakres pracy żyły pojedyncze: 0,2 mm2 / 0,3 mm2 / 0,8 mm2 / 1,5 mm2 / 2,5 mm2 / 4,0 mm2
Zakres pracy w mm2: 0,2 — 4 mm2
Zakres pracy (średnica): 8 - 13 mm
Typ przewodu: Kabel okrągły, np.: 3 x 1,5 mm2 do 5 x 2,5 mm2
Z dodatkowym ostrzem do cięcia wzdłużnego
Wysuwane ostrze chowane wewnątrz korpusu
Do usuwania izolacji z przewodów o przekroju 0,2 / 0,3 / 0,8 / 1,5 / 2,5 / 4 mm2
Do usuwania izolacji z wszystkich ogólnie stosowanych kabli okrągłych o średnicy od O 8,0 do 13,0 mm(np. kabli NYM 3 x 1,5 mm2 aż do 5 x 2,5 mm2)
Również do pracy w skrzynkach przyłączowych i rozdzielczych
Dwuczęściowy korpus z wysuwanym ostrzem
Ze sprężyną rozwierającą orazblokadą otwarcia
Zatrzask mocujący, pozwalający na bezpieczne przechowywanie
Korpus: tworzywo sztuczne wzmacniane włóknem szklanym
Kod EAN: 4003773060444
Waga: 0.1 kg.
KNIPEX
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
1 rok
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
Punkty odbioru
Suszec
O sprzedającym