  • przekaznik-interfejsowy-pir4-230ac-00lv
Przekaźnik interfejsowy PIR4-230AC-00LV
z 35 sztuk
z 35 sztuk
14 dni na odstąpienie od umowy
PanHydraulik
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
100% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Rodzaj
Przekaźniki
Waga (z opakowaniem)
0,108 kg
Certyfikat
CE
Stopień ochrony IP
IP20
Głębokość
61 mm
Szerokość
27 mm
Kod producenta
HEB626
Marka
Relpol
Prąd znamionowy
6 A
Napięcie pracy
230 V
Klasa szczelności
IP20
Opis produktu
RELPOL Przekaźnik interfejsowy PIR4-230AC-00LV
PIR4-230AC-00LV Przekaźnik interfejsowy: 4P - cztery zestyki przełączne. Szerokość 27 mm. Separacja obwodów - wejście / wyjście. Wskaźnik LED zielony. Warystor V tłumiący przepięcia. Zaciski śrubowe. Wyjście: styki 4P - zaciski: 11(9)-12(1)-14(5), 21(10)-22(2)-24(6), 31(11)-32(3)-34(7), 41(12)-42(4)-44(8), AC1 - 6 A / 250 V, DC1 - 6 A / 24 V. Wejście - zaciski: (+)A1(13) - (-)A2(14), napięcie zasilania Un - 230 V AC. Wymiary: 75 x 27 x 82 mm. Montaż na szynie 35 mm lub na płycie montażowej dwoma wkrętami M3. Zestaw zawiera gniazdo GZM4 - IP 20.
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
Nie dotyczy
O sprzedającym