Redukcja Bradas DSRA10L5040
z 63 sztuk
z 63 sztuk
14 dni na odstąpienie od umowy
SpjTrade
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
94,0% kupujących poleca ten sklep
Opis produktu
Model: DSRA10L5040
Łącznik rur PE 50-40 mm w systemach nawadniających. Pozwala na łączenie rur o średnicach 50mm z 40mm. Ciśnienie nominalne łącznika według skali wartości PN10. Główne obszary zastosowania produktu to:
- zaopatrzenie w wodę pitną: systemy nawadniające
- zraszanie: rolnictwo, ogrodnictwo i szklarnie, winnice
- zraszanie: obszary mieszkalne, boiska sportowe, pola golfowe i obszary komunalne
zastosowanie: systemy nawadniania - łączenie rur PE
rodzaj: łącznik , złączka redukcyjna , przelot , mufa , redukcja
do rur PE o średnicy: 50 mm - 40mm REDUKCJA
ciśnienie robocze: 10 bar