  • rozlacznik-lc-tec-biwtsiii63
  • rozlacznik-lc-tec-biwtsiii63-stan-nowy
rozlacznik-lc-tec-biwtsiii63rozlacznik-lc-tec-biwtsiii63-stan-nowy
rozlacznik-lc-tec-biwtsiii63
Rozłącznik LC Tec BIWTSIII63
Tylko 5 produktów w magazynie
Pozostało tylko 5 szt.
Pozostało tylko 5 szt.
14 dni na odstąpienie od umowy
CHLE-MAR
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
97,3% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Stopień ochrony IP
IP20
Kod producenta
BIWTSIII63
Marka
LC Tec
Prąd znamionowy
63 A
Napięcie pracy
500 V
Opis produktu
rozlacznik-lc-tec-biwtsiii63
Wkładka topikowa bezpiecznik DIII 63A gF E33 057207
✅CECHY PRODUKTU
✔️Producent: LC-TEC
✔️Kod produktu: 5900644362050
✔️Oznaczenie handlowe: BIWTSII50
✔️Typ : BIWTS/gF/DII/50
✔️Rodzaj: wkładka topikowa
✔️Charakterystyka: BiWtsgF (szybka)
✔️Prąd znamionowy In: 50A
✔️Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa: 80 kA
✔️Znamionowe napięcie: 500 V
✔️Typ gniazda: E33
✔️Certyfikaty: CE
✔️Normy: PN-EN 60269
rozlacznik-lc-tec-biwtsiii63
✅Zalety wyłączników nadprądowych firmy LC-TEC
✔️Niska cena
✔️Łatwe podłączenie w rozdzielni
✔️Ochrona przed przepięciem i przeciążeniem obwodów elektrycznych
rozlacznik-lc-tec-biwtsiii63
Opinie o produkcie
0
Rozłącznik LC Tec BIWTSIII63
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
12 miesięcy
Dostawa i płatność
Punkty odbioru
Rzeszotary
O sprzedającym