  • sciagacz-izolacji-knipex-1665125sb
  • sciagacz-izolacji-knipex-1665125sb-marka-knipex
  • sciagacz-izolacji-knipex-1665125sb-rodzaj-szczypce-do-izolacji
  • sciagacz-izolacji-knipex-1665125sb-dlugosc-125-mm
  • sciagacz-izolacji-knipex-1665125sb-informacje-dodatkowe-certyfikat-1000v
  • sciagacz-izolacji-knipex-1665125sb-waga-z-opakowaniem-0-075-kg
  • sciagacz-izolacji-knipex-1665125sb-kod-producenta-16-65-125-sb
  • sciagacz-izolacji-knipex-1665125sb-marka-knipex-rodzaj-szczypce-do-izolacji
  • sciagacz-izolacji-knipex-1665125sb-marka-knipex-dlugosc-125-mm
  • sciagacz-izolacji-knipex-1665125sb-marka-knipex-informacje-dodatkowe-certyfikat-1000v
  • sciagacz-izolacji-knipex-1665125sb-marka-knipex-waga-z-opakowaniem-0-075-kg
  • sciagacz-izolacji-knipex-1665125sb-marka-knipex-kod-producenta-16-65-125-sb
  • sciagacz-izolacji-knipex-1665125sb-rodzaj-szczypce-do-izolacji-marka-knipex
Ściągacz izolacji Knipex 1665125SB
Tylko 5 produktów w magazynie
Pozostało tylko 5 szt.
Pozostało tylko 5 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
BROOZY
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
90,0% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Marka
Knipex
Rodzaj
szczypce do izolacji
Długość
125 mm
Informacje dodatkowe
certyfikat 1000V
Waga (z opakowaniem)
0,075 kg
Kod producenta
16 65 125 SB
Opis produktu
  • Do usuwania izolacji z przewodów o przekroju 0,2 / 0,3 / 0,8 / 1,5 / 2,5 / 4,0 mm²
  • Dwuczęściowy korpus z wysuwanym ostrzem
  • Ze sprężyną rozwierającą oraz blokadą otwarcia
  • Zatrzask mocujący, pozwalający na bezpieczne przechowywanie
  • Korpus: tworzywo sztuczne wzmacniane włóknem szklanym
  • No.16 65 125 SB
  • Rodzaje kabli CAT 5, CAT 6, CAT 7, Twisted-Pair (UTP/STP)
  • Zakres pracy 4,5 - 10,0Ø mm
  • Zakres pracy 0,2 - 4,0mm²
  • Długość 125mm
  • Masa netto 50g
Numer produktu: 309 542 594
BDO: 000682972
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
12 miesięcy
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
O sprzedającym