  • simon-10-wpust-kablowy-bialy-do-ramki-cpk1-01-11
  • simon-10-wpust-kablowy-bialy-do-ramki-cpk1-01-11-stan-nowy
  • simon-10-wpust-kablowy-bialy-do-ramki-cpk1-01-11-typ-gniazda-gniazdo
SIMON 10 WPUST KABLOWY BIAŁY DO RAMKI CPK1.01/11
z 46 sztuk
z 46 sztuk
14 dni na odstąpienie od umowy
MOJAELEKTRO
Faktura VAT
Typ gniazda
Gniazdo
Uziemienie
Z uziemieniem
Kolor
biały
Rodzaj gniazda
ścienne
Informacje dodatkowe
gniazdo rozbieralne
Przeznaczenie
Antenowe, Elektryczne, Internetowe, Licznik, Telefoniczne, USB
Kod producenta
CPK1.01/11
Marka
Kontakt-simon
Seria
Simon 10
Opis produktu
  • Oznaczenie handlowe: CPK1.01/11
  • Kolor produktu: biały
  • Rodzaj: ramki
  • Wymiary: 77×77×35 mm
  • Głębokość wbudowania: 24 mm
  • Rodzaj materiału: poliwęglan bezhalogenowy
  • Wykończenie powierzchni: błyszczące
  • Średnica otworu do montażu: Ø60
  • Sposób montażu: podtynkowy
  • Sposób mocowania: pazurki / wkręty
  • Stopień ochrony: IP20
  • Certyfikaty: CE, RoHS
  • Dodatkowe informacje: produkt wymaga dokupienia ramki z serii Simon 10
Produkt uznanej firmy Kontakt Simon z Czechowic-Dziedzic. "Simon 10" to ekonomiczna seria modułowa dla inwestycji, na których zróżnicowana kolorystyka nie jest wymagana. Dwa podstawowe kolory: biały i czarny oraz pełen przekrój asortymentu łączników i gniazd pozwolą na kompleksowe wyposażenie każdego mieszkania lub biura. Elementem wyróżniającym tę serię jest nieprzewodzący prądu mostek wykonany z wysokiej jakości tworzywa zapewniającego trwałość i elastyczność oraz bezpieczeństwo podczas prac montażowych. Osprzęt funkcjonuje jako system ramkowy, symetryczny (1, 2, 3, 4, 5 krotny) umożliwiający zamontowanie wyrobu w opcji poziomej i pionowej. Dzięki czterostopniowemu zatrzaskowi ramki montaż jest możliwy nawet na nierównych ścianach. Moduł instalujemy w standardowej puszce Ø60 za pomocą śrub lub pazurków. Rękojmia producenta na serię "Simon 10" to 6 lat!
Osprzęt modułowy posiada szeroki wybór funkcji:
  • łączniki (pojedynczy, świecznikowy, schodowy pojedynczy, schodowy podwójny, krzyżowy);
  • przyciski/łączniki zwierne ("dzwonek", "światło", żaluzjowy zwierny);
  • gniazda telefoniczne i komputerowe
  • gniazda RTV, RTV/SAT;
BROSZURA INFORMACYJNA SERII SIMON 10
  3. Możliwość zdjęcia ramki bez demontażu pokrywy lub klawisza (nie dotyczy gniazda podwójnego).
  6. NIEWIELKA GŁĘBOKOŚĆ KORPUSU gniazda podwójnego sprawia, że zajmuje on w puszce instalacyjnej tylko 11 mm. MOCNO ROZPIERAJĄCE łapki pozwalają na pewne zamocowanie modułu w puszce.
  8. NIEWYPADAJĄCE WKRĘTY zacisków prądowych nie zgubią się podczas montażu.
  10. MASYWNY I ELASTYCZNY MOSTEK o grubości aż 4mm wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Ściśle przylega do ściany, wygięty wraca do kształtu pierwotnego, chroni przed przypadkowym porażeniem  - nie przewodzi prądu.