  • zasilacz-impulsowy-12v-12-5a-gpv
zasilacz-impulsowy-12v-12-5a-gpvzasilacz-impulsowy-12v-12-5a-gpv
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
Delta-Opti
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
98,7% kupujących poleca ten sklep
Opis produktu
SPECYFIKACJA:
  • Rodzaj zasilacza: Impulsowy
  • Napięcie zasilania: 200 ... 240 VAC
  • Zakres częstotliwości: 50 / 60 Hz
  • Napięcie wyjściowe: 12 VDC
  • Wydajność prądowa zasilacza: 12.5 A
  • Moc zasilacza: 150 W
  • Liczba wyjść: 1 szt.
  • Zabezpieczenia: Przeciążeniowe, Zwarciowe, Nadnapięciowe, Termiczne
  • Typ obudowy: Tworzywo sztuczne
  • Temperatura pracy: -20 °C ... 70 °C
  • Klasa szczelności: IP67
  • Waga: 1.03 kg
  • Wymiary: 205 x 70 x 45 mm
Wybrane cechy:
  • Obudowa przystosowana do montażu na ścianie
Pełna nazwa produktu:
Opinie o produkcie
0
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
Punkty odbioru
Poznań
O sprzedającym