- Taniej w aplikacji
6,025+ osób kupiłoMOP GĄBCZASTY WYCISKACZ PODŁOGI TARASU GĄBKOWY DO MYCIA PODŁÓG TELESKOPOWY
34,74 zł37,36 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
6 osób kupiłoMIOTŁA ZAMIATACZ 80 cm SZCZOTKA UCHWYT METALOWY
33,80 zł36,42 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
6,010+ osób kupiłoMOP Z GĄBKĄ TRZONEK TELESKOPOWY 84- 120 CM GĄBCZASTY WYMIENNY ZAPAS 27X5,5
37,48 zł40,34 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
5,525+ osób kupiłoSZCZOTKA DO WC ŁAZIENKOWA TOALETOWA ZAMYKANA WOLNOSTOJĄCA CZARNA
29,44 zł32,37 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
4,03 osoby kupiłyMIOTŁA ZAMIATACZ 40 cm WŁOSIE MIESZANKA SZCZOTKA MIOTEŁKA DO DOMU GARAŻU
11,26 zł12,16 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
6,08 osób kupiłoRĘKAWICE JEDNORAZOWE NITRYLOWE S 100szt RÓŻOWE
31,93 zł34,40 zł0,32 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
3 osoby kupiłyŚCIĄGACZKA DO WODY PODŁÓG PODŁOGOWA GUMA 75 cm
29,11 zł31,39 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
7 osób kupiłoSZCZOTKA TOALETOWA DO WC ŁAZIENKI ZAMYKANA WOLNOSTOJĄCA CZARNA
18,68 zł20,19 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
2 osoby kupiłyZESTAW DO SPRZĄTANIA ŚMIETNICZKA ZMIOTKA MIOTEŁKA ŁOPATKA SZUFELKA CZARNA
6,57 zł7,10 złDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
5 osób kupiłoMIOTŁA UNIWERSALNA 30 cm ZMIOTKA SZCZOTKA STYL SKŁADANY WYSOKI WŁOS 12 cm
30,99 zł33,39 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
1 osoba kupiłaRĘKAWICE FLOKOWANE GOSPODARCZE ''M'' R500 RĘFLO
2,81 zł3,02 zł1,41 zł/szt.Darmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
2 osoby kupiłyMOP PŁASKI Z WIADREM DWUKOMOROWYM Z WYCISKACZEM 2 WKŁADY STYL TELESKOPOWY
46,95 zł50,49 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
6,06 osób kupiłoYORK MIOTŁA GUMOWA KIJ TELESKOPOWY ANTYSTATYCZNA
24,41 zł-38%26,25 zł-38%Cena referencyjna: 25,99 zł
Najniższa cena z 30 dni: 39,44 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
5,03 osoby kupiłySZCZOTKA DO CZYSZCZENIA KURZU TELESKOPOWA 4 CZĘŚCI
41,32 zł44,47 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
6,04 osoby kupiłyRĘKAWICE JEDNORAZOWE NITRYLOWE S 100szt NIEBIESKIE
27,23 zł29,31 zł0,27 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
6 osób kupiłoZESTAW MIOTŁA ZMIOTKA SZUFELKA GUMOWA TELESKOPOWA
35,68 zł38,45 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
5 osób kupiłoŚCIĄGACZKA DO USUWANIA WODY 60cm TRZON ALUMINIOWY
49,77 zł53,68 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
6,07 osób kupiłoMOP OBROTOWY WIRUJĄCY 360 NAPĘD W RĄCZCE WIADRO
48,83 zł52,72 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
6,03 osoby kupiłyWORKI PRÓŻNIOWE 70X100 CM POLIAMID DO PRZECHOWYWANIA UBRAŃ RĘCZNIKÓW KOCY
9,50 zł10,10 złDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
8 osób kupiłoZMIOTKA GUMOWA SZUFELKA SZCZOTKA ZAMIATACZ YORK
12,20 zł13,13 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
3 osoby kupiłyŚCIĄGACZKA DO USUWANIA WODY 75cm TRZON METALOWY
47,89 zł51,50 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
10+ osób kupiłoMIOTŁA UNIWERSALNA ZMIOTKA TRADYCYJNA SZCZOTKA TRZONEK SKŁADANY WYSOKI WŁOS
30,99 zł33,39 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
3,54 osoby kupiłyWORKI PRÓŻNIOWE DO PRZECHOWYWANIA 80X110 CM POLIAMID NA UBRANIA POŚCIEL
8,55 zł9,10 złDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
4 osoby kupiłyŁOPATKA ŚMIETNICZKA SZUFELKA MAX 40 CM ALUMINIUM
46,01 zł49,58 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
4 osoby kupiłyTRZEPACZKA DO DYWANÓW Z HACZYKIEM DRUT STALOWY
11,26 zł12,15 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
9 osób kupiłoZAPAS WKŁAD NA MOPA Z RZEPEM MIKROFIBRA 32X12CM
8,44 zł9,12 złDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
10+ osób kupiłoZESTAW MIOTŁA ZMIOTKA SZUFELKA GUMOWA ZAMIATACZ
51,65 zł55,70 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
6,05 osób kupiłoWOREK WORKI NA ŚMIECI Z TAŚMĄ 60L YORK GRUBE 10szt
7,42 zł8,00 zł0,74 zł/szt.Darmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
2,810+ osób kupiłoMOP OBROTOWY WIRUJĄCY 360 NAPĘD W RĄCZCE WIADRO
48,83 zł52,72 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
4 osoby kupiłyMIOTŁA ZAMIATACZ 60CM Z UCHWYTEM METALOWYM
21,59 zł23,29 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
3 osoby kupiłyZESTAW DO SPRZĄTANIA ZAMIATANIA MIOTŁA SZUFELK LEŃ
22,53 zł24,25 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
3 osoby kupiłyMOP GĄBCZASTY WYCISKACZ PODŁOGI TARASU GĄBKOWY DO MYCIA PODŁUG TELESKOPOWY
34,74 zł37,54 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
3 osoby kupiłyWKŁAD WKŁADY ZAPAS DO MOPA CHŁONNA ZAMIENNA GĄBKA POLIETYLENOWA 27X 5,5 CM
12,20 zł13,16 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
6,03 osoby kupiłyMOP SZNURKOWY- KOŃCÓWKA DO KIJA ZZA392300
8,44 zł9,08 złDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
3 osoby kupiłyŁOPATKA ŚMIETNICZKA SZUFELKA METALOWA 21x23 LUX
11,26 zł12,12 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
2 osoby kupiłySZCZOTKA DO WC ŁAZIENKOWA TOALETOWA WOLNOSTOJĄCA ZŁOTA ZŁOTY
28,08 zł-34%30,26 zł-34%Cena referencyjna: 29,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 42,26 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
6,03 osoby kupiłyZAPAS WKŁAD NA MOPA OKRĄGŁY UCHWYT UNIWERSALNY
7,51 zł8,10 złDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
5 osób kupiłoZESTAW 5x ŚCIERKA MIKROFIBRA UNIWERSALNE AZUR YORK
9,38 zł10,09 złDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
4 osoby kupiłyWORKI PRÓŻNIOWE DO PRZECHOWYWANIA UBRAŃ POŚCIELI KOCY 50X60 CM POLIAMID
5,70 zł6,09 złDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
3 osoby kupiłyZESTAW DO SPRZĄTANIA ZMIOTKA SZUFELKA DO STOŁU
19,71 zł21,33 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
2 osoby kupiłyMIOTŁA GUMOWA REGULOWANA ŚCIĄGACZKA ZAMIATACZ 31cm
34,74 zł37,54 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
2 osoby kupiłyMOP PŁASKI PODŁOGOWY 39X9,3 CM Z SZENILI TRZON TELESKOPOWY MIKROFIBRA
20,65 zł22,32 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
3 osoby kupiłyŁOPATKA ŚMIETNICZKA 20x20 cm SZUFELKA METALOWA
12,20 zł13,13 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
6,02 osoby kupiłySZCZOTKA DO WC ŁAZIENKOWA TOALETOWA ZAMYKANA WOLNOSTOJĄCA CHROM
29,43 zł33,42 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
6,02 osoby kupiłyMIOTŁA ZAMIATACZ 40CM ZE SZCZECINY ŚWIŃSKIEJ
47,89 zł51,50 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
4 osoby kupiłyZAPAS WKŁAD NA MOPA OKRĄGŁY PASUJE DO VILEDA TURBO
9,38 zł10,11 złDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
2 osoby kupiłyMOP OBROTOWY WIRUJĄCY 360° NAPĘD NOŻNY STANDARD
117,10 zł125,85 złZapłać później zDarmowa dostawa - Taniej w aplikacji
2 osoby kupiłyWORKI NA ŚMIECI WOREK MOCNY GRUBY 240 L 10 szt
17,84 zł19,24 zł1,78 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
3 osoby kupiłyZMIOTKA GUMOWA SZUFELKA ZESTAW SZCZOTKA ZAMIATACZ
16,90 zł18,24 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
1 osoba kupiłaMIOTŁA GOSPODARCZA SZCZOTKA ZAMIATACZ 24 cm NYLONOWA DŁUGI WŁOS 14 cm
10,32 zł11,11 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
1 osoba kupiłaRĘKAWICE FLOKOWANE GOSPODARCZE ''L'' R500 RĘFLO
2,81 zł3,03 zł1,41 zł/szt.Darmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
1 osoba kupiłaMIOTŁA MIOTEŁKA DO KURZU KURZAWKA DWUSTRONNA SALSA
18,77 zł20,19 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
1 osoba kupiłaMIOTŁA GOSPODARCZA DREWNIANA 30 cm OGRODOWA
19,71 zł21,24 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
1 osoba kupiłaZAPAS KOŃCÓWKA MOPA MOP MAXI DUŻY CHŁONNY TRWAŁY
5,63 zł6,09 złDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
2 osoby kupiłyZESTAW SZCZOTEK DRUCIANYCH DO KOSTKI FUG MCHU
54,47 zł58,57 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
2 osoby kupiłyZAPAS KOŃCÓWKA MOPA MOP BAWEŁNA ZEBRA YORK CHŁONNY
8,44 zł9,13 złDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
2 osoby kupiłyŚCIERKA ŚCIERECZKA SZMATKA MIKROFIBRA CHŁONNA
5,63 zł6,07 złDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
1 osoba kupiłaSZCZOTKA DO SZOROWANIA PODŁOGI PODŁÓG NA KIJ 20 cm
5,63 zł6,09 złDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
2 osoby kupiłyROLKA DO UBRAŃ DO CZYSZCZENIA SZCZOTKA 20 LISTKÓW
3,75 zł4,05 złDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
1 osoba kupiłaŚCIĄGACZKA DO USUWANIA WODY 45cm TRZON METALOWY
33,80 zł36,39 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł


























































