- Taniej w aplikacji

Pokrowiec frotte na taboret bordowy
14,20 zł15,05 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Worki jednorazowe MERIDA 35l 50x60 bezbarwne 50 szt. Merida W20P
14,89 zł15,09 zł0,30 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
6,06 osób kupiłoSterylizator wysokotemperaturowy WX-12C
375,40 zł393,79 złZapłać później zDarmowa dostawa - Taniej w aplikacji

ECO DISH CLEANER 1L Ekologiczny skoncentrowany płyn do mycia naczyń ECOSHIN
14,00 zł14,28 zł14,00 zł/lZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Mop z rzepem ECONOMY mikrowłókno 42 38 x 12 cm czerwony Merida SEP343
14,64 zł14,96 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Mop z rzepem ECONOMY mikrowłókno 42 x 13 cm biały Merida SEP345
14,64 zł14,93 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
2 osoby kupiłyMop z rzepem ECONOMY mikrowłókno 42 38 x 12 cm niebieski Merida SEP344
14,64 zł14,79 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Merida BALNEXIN PLUS środek do pielęgnacji łazienek alkaliczny 1L NML101
14,63 zł14,80 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Środek do czyszczenia gresu ACID FLOOR PLUS 1L Merida NMS113
41,82 zł42,57 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Wkład zapachowy do pisuaru SWEET MELON Merida TAA303
14,39 zł14,62 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Wkład zapachowy do pisuaru o zapachu sosny MERIDA PINE TAA302
14,38 zł14,59 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Wkład zapachowy do pisuaru MOTOR FRESH Merida TAA301
14,38 zł14,61 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Wkład zapachowy do pisuaru APPLE CINNAMON Merida TAA300
14,38 zł14,62 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Wkład zapachowy do pisuaru FLORAL aromat Merida TAA304
14,38 zł14,56 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
5,02 osoby kupiłyEco Shine TOILET CLEANER 750ml Zagęszczony do czyszczenia i odkamieniania t
13,62 zł13,81 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Mop z kieszeniami bawełniany 40 cm STANDARD do podłóg Merida SKP240
14,27 zł14,50 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Pojemnik na papier toaletowy w listkach TOP biały szare okno Merida BTS401
14,21 zł14,45 zł0,28 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
2 osoby kupiłyŚciągaczka ze szczotką do szyb samochodowych Merida HDF603
14,15 zł14,43 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
2 osoby kupiłyChusteczki czyszczenia powierzchni wodoodpornych SUPER BŁYSK Merida UMU545
14,14 zł14,36 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Worki na śmieci 160l 90x110cm bezbarwne LDPE paczka 10 szt. Merida W50P
14,14 zł14,35 zł1,41 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Worki BIO na odpady 160l 90x110cm brązowe LDPE paczka 10 szt. Merida W50W
14,10 zł14,27 zł1,41 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Worki na śmieci 160l 90x110cm zielone LDPE paczka 10 szt. Merida W50Z
14,07 zł14,22 zł1,41 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
1 osoba kupiłaJednorazowe klapki japonki piankowe 10 par mix kolorów
14,07 zł15,13 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Pokrowiec frotte na taboret butelkowa zieleń
14,00 zł15,14 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Pokrowiec frotte na taboret kremowy
14,00 zł15,12 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Pokrowiec frotte na taboret czarny
14,00 zł15,08 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Snippex kopytko 12 cm
13,15 zł14,13 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Poduszka do manicure silver
13,14 zł14,21 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Exo polerka bufer prosty 320/400 10 szt.
13,14 zł14,20 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Poduszka do manicure różowa
13,14 zł14,14 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Poduszka do manicure złota
13,14 zł14,20 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Poduszka do manicure biała
13,14 zł14,20 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Butelka z pompką chrom 180 ml mix kolor
13,47 zł14,21 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Worki MERIDA na śmieci 160l 90x110 czerwone 10 szt. Merida W50C
13,96 zł14,18 zł1,40 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Worki jednorazowe MERIDA 160l 90x110 żółte 10 szt. LDPE Merida W50Y
13,94 zł14,16 zł1,39 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Worki jednorazowe MERIDA 160l 90x110 białe 10 szt. LDPE Merida W50B
13,63 zł13,80 zł1,36 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Pokrywa do kosza na śmieci 33L do segregacji CZERWONA Merida KJR905
12,71 zł-6%13,72 zł-6%Najniższa cena z 30 dni: 13,53 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Pokrywa kosza na odpady 33L kolor żółty do sortowania Merida KJY905
12,71 zł-6%13,69 zł-6%Najniższa cena z 30 dni: 13,53 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Pokrywa do kosza na śmieci 33L do segregacji zielona Merida KJZ906
12,71 zł-6%13,72 zł-6%Najniższa cena z 30 dni: 13,53 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Pokrywa kosza na śmieci 33L kolor czarny do sortowania Merida KJC905
12,71 zł-6%13,75 zł-6%Najniższa cena z 30 dni: 13,53 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Pokrywa do kosza na śmieci 33L do segregacji brązowa Merida KJW906
12,71 zł-6%13,67 zł-6%Najniższa cena z 30 dni: 13,53 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Pokrywa do kosza na odpady 33L do segregacji NIEBIESKA Merida KJN906
12,71 zł13,68 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Pad maszynowy 8 cali OPTIMUM czerwony Merida SPR008
13,52 zł13,67 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
1 osoba kupiłaMerida VITRINEX PLUS środek do mycia szyb i szkła butelka 1l NMU105
13,52 zł13,73 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
1 osoba kupiłaŚciereczka mikrofibra POLISH z mikrowłókna opakowanie 2 sztuki Merida SRL03
13,52 zł13,68 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Ocho Nails pilnik półksiężyc 100/180 10 szt.
12,69 zł13,69 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

MULTISHINE 1L Pianka do Czyszczenia Powierzchni Ponadpodłogowych ECO SHINE
12,85 zł13,70 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
2 osoby kupiłyPlyn do dezynfekcji rak zapach rozy 300ml z pompka Merida MAD965
13,35 zł14,22 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
6,03 osoby kupiłyECO SHINE TOILET SEPT 750ml Chlorowy Gęsty Preparat do Czyszczenia i Wybiel
12,60 zł12,73 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Pad maszynowy 7 cali OPTIMUM czerwony Merida SPR007
13,16 zł13,32 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Spryskiwacz fryzjerski czaszka 500 ml
12,20 zł13,16 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Tryskawka LDPE 500 ml z miarką, mlecznoprzezroczysta
12,20 zł13,18 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Exo pilnik szeroki prosty 80/80 10 szt.
12,20 zł13,17 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
3 osoby kupiłySzczotka do brody kartacz H-64
12,51 zł13,17 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Pędzel do odpylania rybka pudrowy fioletowo-niebieski
12,19 zł13,08 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

OCHO NAILS górne formy ballerina 120 szt.
12,19 zł13,14 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
6,01 osoba kupiłaPędzel do odpylania Muszla
11,95 zł13,03 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Pędzel do odpylania rybka czarny
12,19 zł13,10 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

OCHO NAILS Aceton truskawkowy 100 ml
12,37 zł12,52 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Pojemnik na odpady - żyletki
11,95 zł-8%13,12 zł-8%Najniższa cena z 30 dni: 12,98 złZapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł


























































