Domki dla dzieci

(381 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry
W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę domków dla dzieci, które doskonale będą się prezentować w każdym ogrodzie. A co najważniejsze, zagwarantują mnóstwo radości Twoim pociechom! więcej

Domki dla dzieci - idealna kryjówka każdego malucha

Każdy człowiek potrzebuje miejsca dla siebie - jedni zamykają się w pokoju, gdy inni zapadają w ulubionym fotelu. Dzieci najlepiej odnajdują się w stworzonych samodzielnie bazach, a także namiotach oraz domkach, jakie znaleźć można na ERLI.pl. Różnorodność asortymentu gwarantuje, że każda pociecha zyska swoją oazę, a nawet przy pomocy wyobraźni przeobrazi zwykłą konstrukcję w baśniową krainę, w której będzie mogła się zaszyć, gdy tylko tego zechce.

Okna, drzwi i dach, czyli jak wygląda najlepszy domek dla dziecka

Wbrew pozorom dzieciom nie są potrzebne zmyślne konstrukcje, technologiczne, nowoczesne rozwiązania. Dostępne na ERLI.pl domki dla dzieci to przede wszystkim produkty, które umożliwiają maluchom rozwijanie wyobraźni. Wykonane są z bezpiecznych materiałów, dzięki czemu nie stwarzają niebezpieczeństwa. Konstrukcja natomiast w całości przypomina domek - wytrzymały i ze snów. Nie brakuje okien, które można otwierać na powitanie gości i drzwi, przez które wejdą oni do środka. Na dachach nierzadko znaleźć można komin, z którego unosić się będzie wymyślony biały dym lub okienko, przez które prześwitują promienie słoneczne. Dzięki tym produktom każdy rodzic jest w stanie stworzyć swojemu maluchowi przestrzeń idealną do zabawy, ale i rozwijania fantazji.

Dużym atutem domków dla dzieci jest fakt, że wykorzystać je można zarówno w domu, jak i na dworze, gdzie maluch spędza wiele godzin, rozkoszując się ciepłem letniego popołudnia. Wielkości domków dla dzieci są różne - od tych mieszczących zaledwie dwójkę maluchów, po takie, w których komfortowo bawić się będzie nawet czworo czy pięcioro dzieci. Nie można zapomnieć, że producenci dbają o to, aby domki były różnorodne, nie tylko pod względem kolorystycznym, ale także w swojej konstrukcji. W ofercie ERLI.pl znaleźć można domki klasyczne, w naturalnych, ale i jaskrawych kolorach, z drzwiami i oknami, jak w tradycyjnym budownictwie. Nie brakuje oczywiście modeli bardziej zmyślnych w swojej konstrukcji, które mają nawiązywać do starożytnych chat niczym z Flinstonów czy też westernowych domków na farmie. Dzięki temu dziecko może poczuć się jak we własnym domu w mieście lub też stworzyć świat, w którym mieszka w lesie czy na farmie. Warto wiedzieć, że niektóre z dostępnych w danej kategorii produktów posiadają wewnętrzne wyposażenie w postaci stoliczków, krzesełek czy szafek, które umożliwiają korzystanie z nich, jak z prawdziwych mebli!

Nie brakuje także zestawów bardziej rozbudowanych, które umożliwiają rodzicom wkroczenie do wymyślonego przez dzieci świata. Dodatkowe mebelki ogrodowe, jakie stoją przed domkiem, czy przynależący do niego plastikowy grill sprawią, że cała rodzina będzie mogła spędzać wspólnie czas na zabawie.

Domek na palach - marzenie z dzieciństwa

Któż nie marzył o tym, aby mieć swoją bazę na drzewie, domek, w którym spotykałby się tylko z ulubioną paczką. Dziś to marzenie możesz spełnić inwestując w domek na palach - Twoje dziecko na pewno zapomni o komputerze, grach na konsoli i gameboy’ach, gdy zyska swoją własną bazę niczym tę na drzewie, o jakiej Ty marzyłeś w dzieciństwie. Wytrzymała konstrukcja to tylko jedna z zalet takiego rozwiązania - wchodzenie do niego odbywa się przy wykorzystaniu drabinki przymocowanej z jednej strony, gdyż z drugiej znajduje się zazwyczaj zjeżdżalnia ułatwiająca schodzenie z wysokości. Pomimo tego, że konstrukcja jest piętrowa, to jest wytrzymała - wszystkie części są mocne i trwałe, a do tego odporne na uszkodzenia, aby zagwarantować pociechom bezpieczeństwo podczas zabawy.

Domki stworzone z trwałego drewna

Domki drewniane dla dzieci to także rozwiązanie, które na pewno wywoła uśmiech na twarzy pociechy. Solidne konstrukcje wykonane z drewna świetnie wkomponują się w ogrodową przestrzeń i dodatkowo zagwarantują rodzicom, że ich dziecko będzie spędzać długie godziny na świeżym powietrzu.

Drewniane produkty dostępne są w wielu opcjach. Jednym przypadnie do gustu prosta konstrukcja, na jaką składa się daszek ze zwykłym płotkiem wyznaczający granice domku, gdy drugich zadowoli daszek z miejscem na piaskownice. Wśród zainteresowanych domkami drewnianymi nie brakuje osób, które wybiorą klasyczne konstrukcje chat z wnęką drzwiową i okienną. Niektóre z nich posiadają dodatkowe elementy ruchome jak okiennice i niskie drzwiczki. Znaleźć można również modele, do których przynależy niewielki ganek, na którym postawić można rozkładane krzesełka i stolik. W ten sposób dziecko zyskuje swoją wymarzoną przestrzeń nie tylko do zabawy, ale i odpoczynku, który przecież w rozwoju malucha jest tak ważny.

Domki dla najmłodszych - jakość oznacza bezpieczeństwo

W przypadku produktów dla dzieci, jakimi są domki z plastiku czy drewna, liczy się jakość. Nie chodzi tylko o materiały niezagrażające życiu dziecka, ale także takie, które odporne będą na ewentualne zniszczenia i uszkodzenia wynikające z zabawy. Odpowiednia i przemyślana konstrukcja domków dla dzieci przyczyni się do bezpiecznej i niezwykle angażującej malucha zabawy! Na ERLI.pl czekają dziesiątki produktów, które spełnią oczekiwania jakościowe rodziców, ale również estetyczne i funkcjonalne, jakie stawiają przed nimi najmłodsi użytkownicy.

Wybór nie dla siebie, a dla dzieci

Dokonując zakupu domku ogrodowego czy też takiego, który stanie w domu, warto mieć na uwadze szczęście pociechy. Nie zawsze to, co rodzicom podoba się najbardziej, będzie szło w parze z tym, co podoba się dzieciom. Dobrym rozwiązaniem jest wspólne przejrzenie dostępnych na ERLI.pl ofert i wybranie domku dla dziecka, który rozwinie wyobraźnię i przyczyni się do całkowitego zatracenia w zabawie.