Paski i bransolety

(4 139 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry
Dobierając bransoletę czy pasek do tarczy zegarka, możesz dać się ponieść fantazji. Różnorodność wzorów, faktur i odcieni umożliwia tworzenie kompozycji, które będą idealnie współgrać z codziennymi stylizacjami. Można też kupić kilka pasków i wymieniać je w zależności od zmieniającego się na co dzień outfitu.więcej

Bransoletka do zegarka – biżuteryjny dodatek

Zegarek przez wielu użytkowników uznawany jest za rodzaj biżuterii. W dodatku funkcjonalnej – bo można sprawdzić na nim również godzinę, a w przypadku tych najnowocześniejszych modeli - również puls czy liczbę wykonanych kroków. Wiele osób nie wyobraża sobie codziennego życia bez mniej lub bardziej klasycznego czasomierza, dlatego przykłada dużą wagę do jego walorów estetycznych. Bransoleta do zegarka – elegancka, dekoracyjna czy designerska – jest rodzajem biżuterii, która odzwierciedla gust właściciela i ma wpływ na ostateczny kształt stylizacji.

Paski i bransolety do smartwatchów

Współczesne smartwatche uznawane są raczej za sportowy niż elegancki dodatek. Powstały w końcu przede wszystkim z myślą o entuzjastach aktywności ruchowej, którzy zazwyczaj nad styl przedkładają wygodę. Jednak ten rodzaj zegarków może podobać się również miłośnikom bardziej wyrafinowanych estetycznie akcesoriów. Dzięki możliwości doboru poszczególnych elementów możesz spersonalizować swój zegarek, osobno dobierając pasek oraz tarczę. Umożliwia to skomponowanie zestawu, który w niczym nie ustępuje akcesorium na eleganckiej bransolecie. Dodajmy, że takim zegarkiem, w przeciwieństwie do modeli analogowych, można zapłacić zbliżeniowo w sklepie czy zmierzyć sobie tętno.

Pasek – czym kierować się przy doborze?

Dobierając bransoletę czy pasek do tarczy zegarka, możesz dać się ponieść fantazji. Różnorodność wzorów, faktur i odcieni umożliwia tworzenie kompozycji, które będą idealnie współgrać z codziennymi stylizacjami. Można też kupić kilka pasków i wymieniać je w zależności od zmieniającego się na co dzień outfitu. W takim przypadku warto zadbać o to, by tarcza była utrzymana w dość uniwersalnym stylu.

Paski i bransoletki do smartwatchów dostępne na rynku, można podzielić na następujące kategorie:

  • stalowe,
  • gumowe,
  • skórzane.

Bransoleta lub pasek a tarcza

Niektóre z nich są rozłączne, a tarcze możesz wpasować w otwór, co znacznie ułatwia komponowanie własnego rozwiązania. Inne z kolei posiadają obwolutę dla tarczy w kształcie prostokątnym lub okrągłym. Zazwyczaj do paska przypisany jest model zegarka, z którym jest on kompatybilny.

Stalowe bransolety do smartwatcha to dziś standard, który umożliwia miłośnikom eleganckich akcesoriów korzystanie z dobroci technologii bez stałego zdejmowania i zakładania innych modeli zegarków. Entuzjaści sportowego stylu również się nie zawiodą, przeglądając oferty sklepów z inteligentnymi smartwatchami. Oferta gumowych opasek w wyrazistych kolorach i wzorach jest naprawdę bogata.

Dlaczego warto wybrać właśnie taki model zegarka? Po pierwsze to idealna opcja dla aktywnych. W sposób wygodniejszy niż smartfon pozwala na zmierzenie liczby wykonanych kroków, tętna czy intensywności ćwiczeń. Ponadto wyposażony jest w nadajnik GPS, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy chcą mieć swoje dzieci pod kontrolą. Nie zapominajmy również o estetycznych walorach takiego rozwiązania – wystarczy dobrać odpowiedni pasek!