Boże Narodzenie

(4 157 wyników)
Kategorie i filtry
Z ratami

stać Cię na więcej

Skorzystaj z 10 rat 0% lub aż do 50 rat z odroczeniem.

PayU ilustracja
RRSO 0%

Choinka, bombki i kartki - Boże Narodzenie w Twoim domu

Święta związane z obchodami Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w ciągu roku, kiedy chętnie dekorujemy nasze mieszkania, wczuwamy się w niezwykły klimat i szczególnie dbamy o atmosferę. Ponadto wysyłamy świąteczne kartki do bliskich i przygotowujemy potrawy wigilijne. Liczba ozdób i różnego typu akcesoriów jest tak duża, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie i będzie w stanie udekorować wnętrze w indywidualnym stylu. O czym warto pamiętać, aby maksymalnie wykorzystać i celebrować ten niezwykły czas w roku?

Kartki świąteczne jako symbol pamięci o bliskich

Choć większość osób obecnie przekazuje życzenia SMS-em lub telefonicznie, zdecydowanie milszym i zapadającym w pamięć gestem są specjalnie wysłane kartki świąteczne. Boże Narodzenie to czas, kiedy możemy odnowić znajomości lub przekazać bliższym i dalszym znajomym, że o nich pamiętamy. Własnoręcznie napisane życzenia, zapakowane w elegancką kopertę, z pewnością ucieszą odbiorcę i wzbudzą pozytywne emocje. Tego typu drobiazgi można wysłać zarówno do członków rodziny, przyjaciół, jak i innych osób, które są dla nas ważne. Kartka na Boże Narodzenie to osobisty prezent, który jednocześnie może stać się ozdobą, umieszczoną np. na regale lub lodówce.

Kartki i inne ozdoby - Boże Narodzenie a wystrój wnętrz

Niezależnie od tego, czy planujesz jedynie zakup choinki, czy zależy Ci na całościowym udekorowaniu mieszkania, na ERLI.pl znajdziesz ogromny wybór dekoracji, w takich podkategoriach jak iluminacje świąteczne,bombki i ozdoby choinkowe czy oświetlenie choinkowe. Kolejnym świetnym pomysłem, który jednocześnie uprzyjemni nam okres oczekiwania na 24 i 25 grudnia, są świeczniki i lampiony. Tego typu ozdoby umieścimy np. na parapecie. Włączone wieczorem, dadzą przyjemne przytłumione światło, przy którym można się zrelaksować z kubkiem ciepłej herbaty. Aby umilić dzieciom okres świąteczny, warto sięgnąć po kalendarze adwentowe. Otwieranie kolejnych okienek dostarcza sporo radości i buduje napięcie, a jednocześnie tworzy świąteczny klimat. To także miły codzienny rytuał, w którym może uczestniczyć reszta domowników. Ciekawym pomysłem jest ponadto wspólne adresowanie kopert, w których będą wysyłane karty świąteczne.

Jak wprowadzić świąteczny klimat na zewnątrz?

Oprócz udekorowania mieszkania czy domu warto zadbać również o świąteczną atmosferę na podwórku lub balkonie. W tym celu doskonale sprawdzą się różnego rodzaju lampki, które można znaleźć w podkategorii oświetlenie świąteczne zewnętrzne. Włączone wieczorem, zapewnią wspaniały klimat i zachęcą do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Kolejnym ciekawym pomysłem są projektory laserowe i rzutniki, dzięki którym na ścianie naszego domu pojawią się niezwykłe iluminacje lub światełka w różnych kolorach. To dobra opcja dla osób, które nie mają czasu na czasochłonne dekorowanie. Na ERLI.pl znajdziesz także opakowania na prezenty, choinki w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych oraz całe mnóstwo innych drobiazgów, dzięki którym te święta będą naprawdę magicznym czasem.