ERLI

Opryskiwacz akumulatorowy

(703 wyniki)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry
Zadbaj o bezpieczny wzrost swoich roślin! Niekiedy ich uprawa, poza codzienną pielęgnacją, wymaga stosowania oprysków. Aby ułatwić ci pracę, wychodzimy naprzeciw z ofertą opryskiwaczy! Wygodny plecakowy czy niewielki ręczny? Wybierz opryskiwacz spełniający wymagania twoje i twoich roślin.więcej

Opryskiwacze - sposób na obfite zbiory

Rośliny ogrodowe często wymagają stosowania różnego rodzaju oprysków, aby mogły odpowiednio wzrastać i owocować bez najmniejszych problemów. Pragnąc przeprowadzić bezpieczne prace, należy wyposażyć się w odpowiedni opryskiwacz. Dostępne są urządzenia o różnych zastosowaniach i możliwościach, dlatego najważniejsze okaże się określenie potrzeb własnych i roślin.

Jaki opryskiwacz ogrodowy wybrać?

W sprzedaży dostępne są przeróżne urządzenia do wykonywania oprysków. Najbardziej popularne wśród posiadaczy niewielkich ogrodów są opryskiwacze ręczne. Zazwyczaj są one niewielkie, a co za tym idzie lekkie i poręczne. Jeżeli posiadasz większy ogród, a także cenisz sobie wygodę oraz komfort, to z pewnością przypadnie ci do gustu opryskiwacz plecakowy. Zbiornik pełen środków ochrony roślin może okazać się dość ciężki, dlatego założenie go na plecy z pewnością ułatwi wszelkie prace. W ofercie ERLI.pl znajdziesz opryskiwacze plecakowe o różnych pojemnościach, dzięki czemu dopasujesz go idealnie do powierzchni twojego ogrodu!

Nie można zapomnieć o dobraniu odpowiedniego sposobu zasilania urządzenia. W niewielkich ogrodach niezastąpiony okaże się bezprzewodowy i wygodny opryskiwacz akumulatorowy. Nie będziesz musiał przejmować się przewodami oraz koniecznością napełniania baku. Urządzenie będzie zawsze gotowe do użycia, jeśli nie zapomnisz naładować ogniwa. Jeżeli jednak masz wielki ogród, to opryskiwacz akumulatorowy może okazać się bezużyteczny. Bateria w końcu się rozładuje! W takim przypadku nieoceniony okaże się opryskiwacz spalinowy, którego moc jest znacznie większa, a obecność baku pozwala na przeprowadzanie niemalże nieprzerwanych oprysków. Kiedy paliwo skończy się, wystarczy zrobić krótką pauzę.

Na co zwracać uwagę - niezastąpiony opryskiwacz sadowniczy?

Przed zakupem opryskiwacza ciśnieniowego warto zapoznać się z jego specyfikacjami. Ważne jest to, aby zbiornik odznaczał się trwałością i odpornością na wszelkie nawozy, środki chemiczne, trudne warunki atmosferyczne i inne czynniki. Na szczególną uwagę zasługują pojemniki półprzezroczyste, pozwalające śledzić poziom oprysków. Poruszając temat zbiornika, należy dodać też, że nie bez znaczenia pozostaje jego wielkość. Nie ważne, czy postawisz na opryskiwacz ręczny, plecakowy, czy jakikolwiek inny, powinien mieć on taki bak, który pozwoli przeprowadzić opryski na całym terenie. Nie można też zapomnieć, że opryskiwacz ogrodowy, jak każde inne urządzenie ulega zużyciu. Warto więc przed zakupem prześledzić dostępność części zamiennych oraz autoryzowanych serwisów. Nie opłaca się kupować sprzętu, którego trudno będzie naprawić w przypadku drobnej awarii.

Dobór odpowiedniego opryskiwacza sadowniczego jak się okazuje, jest niemałym wyzwaniem. Na szczęście na ERLI.pl zebraliśmy najlepsze, najczęściej wybierane przez klientów produkty, które często dzierżą miano niezawodnych. Wiemy, jak ważna jest ochrona roślin, dlatego oferujemy najlepsze opryskiwacze i wszelkie inne narzędzia ogrodowe.