ERLI

Narzędzia ogrodowe

(ponad 10 000 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry
Lubisz majsterkować w ogrodzie? Chcesz, aby Twoja zielona przestrzeń była zadbana i wyglądała jak z katalogu? Nic trudnego! Potrzebujesz do tego odpowiednich narzędzi ogrodniczych, których mamy pod dostatkiem! Sekator, kosiarka czy opryskiwacz - znajdziesz wszystko, czego szukasz!więcej

Jakie narzędzia ogrodowe warto posiadać

Wielu Polaków poświęca wolne chwile na pielęgnowanie swojego przydomowego ogródka lub zieleni na balkonie. Nieraz są one małe, czasem standardowe, często są jednak tak duże, że bez zestawu odpowiednich narzędzi do ogrodu trudno będzie zadbać o całą przestrzeń. Na wstępie zauważyć więc można, że powinny one ułatwiać pracę w ogródku! Sprawdzając ofertę ERLI.pl, przekonasz się, że producenci zadbali o odpowiedni zestaw narzędzi do ogrodu do niemalże każdego zadania. Dobrze jednak wiedzieć, co jest istotne podczas doboru sprzętu. Na pewno nie bez znaczenia jest wielkość działki:

  • niewielkie przestrzenie ogrodowe obsługiwane są ogrodniczymi narzędziami ręcznymi,
  • elektryczne narzędzia do ogrodu doskonale sprawdzą się w średnich ogrodach,
  • w dużych natomiast świetnie radzą sobie sprzęty ogrodowe spalinowe, uzupełniane ręcznymi oraz narzędzia ogrodnicze akumulatorowe.

Chcąc realizować wszelkie prace bez większego wysiłku, należy skompletować odpowiedni zestaw, dopasowany do wielkości Twojego ogrodu oraz ilości prac, które musisz w nim wykonać. Dzięki ERLI.pl na pewno okaże się to proste jak nigdy dotąd!

Zestaw narzędzi ogrodowych dla każdego

Każdy posiadacz ogrodu wie, jak ważny jest pięknie wyglądający trawnik! Koszenie trawy jest niewątpliwie bardzo ważne i wykonywane jest dość często. Aby ta czynność stała się bardziej przyjemna i mniej uciążliwa, warto zaopatrzyć się w dobrej jakości kosiarkę. W zależności od powierzchni ogrodu czy gęstości trawnika powinno się rozważyć różne rozwiązania. Na małych przestrzeniach najlepiej sprawdzi się kosiarka ręczna lub akumulatorowa, z kolei z bardzo bujnym trawnikiem najlepiej poradzi sobie kosiarka spalinowa. W naszej ofercie na pewno znajdziesz opcję, która spełni oczekiwania Twoje i Twojego trawnika! Należy jednak pamiętać, że na posiadaczy ogrodów czeka wiele innych prac, do których przydadzą się różne narzędzia ogrodowe. Na pewno niezbędne okażą się wszelkie sekatory i nożyce do krzewów, które ułatwią przycinanie gałęzi czy żywopłotu. Możesz wybierać spośród bogatej oferty sekatorów:

  • ręcznych – niezwykle precyzyjnych, przydatnych przy mniejszych roślinach,
  • elektrycznych – o dużej mocy, bardzo łatwych w obsłudze, jednak ograniczonych długością kabla,
  • akumulatorowych – zasilanych akumulatorem, równie precyzyjnych i efektywnych.

Wybór odpowiedniego sekatora do potrzeb Twoich i Twojego ogrodu zależy tylko od Ciebie! Równie przydatne są wszelkiego rodzaju mniejsze narzędzia ogrodowe, takie jak łopatki, taczki czy grabie, dzięki którym uporządkujesz swój ogród po pracy. Opryskiwacze ręczne lub ciśnieniowe sprawdzą się w walce ze szkodnikami oraz niechcianymi roślinami. Jeśli posiadasz niewiele roślin, odpowiedni będzie opryskiwacz ręczny, z kolei przy dużych ogrodach wygodną opcją będzie opryskiwacz plecakowy. Te oraz inne akcesoria ogrodowe pozwolą zadbać o wszystkie rosnące w Twoim ogrodzie rośliny. W końcu nie raz trzeba coś przesadzić, zgrabić opadające liście, przewieźć je na taczce, zasadzić nowe rośliny, drzewka lub krzewy, przyciąć je, aby lepiej rosły – wszystkie te prace możesz dzięki nam zrealizować. Odpowiednio dobrane narzędzia do ogrodu, dodatkowo sprawią, że Twoja praca przebiegnie szybciej i sprawniej, a jej efekty zachwycą odwiedzających gości! Dostępne w ofercie narzędzia pozwolą na wygodną i komfortową pracę, a co najważniejsze posłużą przez wiele lat.

Ziemia – sól każdego ogrodu

Bez odpowiedniego podłoża trudno jest cokolwiek uprawiać lub hodować w przydomowym ogródku. Właśnie dlatego nie można zapomnieć o narzędziach do ogrodu, które pozwolą o nie zadbać. Nasza oferta to przede wszystkim sprawdzone wertykulatory, motyki i kultywatory, glebogryzarki, aeratory i inne urządzenia, które pomogą spulchnić ziemię, doprowadzają powietrze do głębszych warstw trawnika, a także pomogą przygotować podłoże pod warzywniak. Oczywiście znów do ciebie należy wybór – ręczne, z silnikiem spalinowym, czy też elektrycznym!

Kiedy już zadbasz o stan gleby, możesz zająć się jej zagospodarowaniem. Bardzo istotny jest dobór roślin do panujących warunków, ale równie ważne są narzędzia ogrodnicze, które ułatwią Ci pracę. Sadzaki, szpadelki do sadzenia, specjalne rękawice wyposażone w praktyczne „pazurki”, pikowniki czy łopatki to tylko kilka rozwiązań przydatnych podczas sadzenia. Na ERLI.pl znajdziesz te, jak i wiele innych!

Lista narzędzi ogrodowych jest bardzo długa, a dobór odpowiedniego zestawu uzależniony jest od wielu kwestii. Na szczęście jako marketplace wiemy, że najważniejsza jest funkcjonalność oraz wytrzymałość sprzętów do ogrodu i udostępniamy tylko takie produkty, które zostały już sprawdzone przez wielu. W ofercie znajdziesz odpowiednią kosiarkę, zamówisz sprawdzony sekator, a także wszelkie narzędzia, które potrzebne będą, aby uczynić ziemię żyzną. Skorzystaj z naszego doświadczenia i wybieraj spośród wyselekcjonowanych narzędzi do ogrodu, a będziesz mógł pochwalić się wyjątkowo zadbaną przestrzenią, której pozazdroszczą ci wszyscy!