ERLI

Skrzynie ogrodowe i na balkon

(1 098 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry
Praktyczny schowek na narzędzia czy wygodna ławka, która pomieści gości na imprezie? Teraz nie musisz wybierać! Wybierz skrzynię z siedziskiem lub po prostu wyposaż ją w poduszki. I gotowe! Połącz przyjemne z pożytecznym i ciesz się funkcjonalnym ogrodem.więcej

Skrzynie ogrodowe i na balkon - łatwe przechowywanie

W ogrodzie ważne są zarówno dodatki, które podkreślą charakter przestrzeni, jak i funkcjonalne rozwiązania, pozwalające zachować tam ład i porządek. Za takie uznać można skrzynie do ogrodu, które pomieszczą wiele elementów, a co ciekawe, bardzo często pełnią też funkcję siedziska, ławki lub innego elementu. Na ERLI.pl zebraliśmy wszelkie dostępne rozwiązania, abyś mógł dostosować każdą część ogrodowego wyposażenia do stylu, jaki tam zapanował.

Sposób na funkcjonalność

Przechowywanie w ogrodzie jest niemalże kluczową kwestią. W końcu gdzieś trzeba schować grabie, sekatory, niewykorzystane doniczki i wiele, wiele więcej. W takim przypadku niezastąpiona okaże się skrzynia na narzędzia ogrodowe, dzięki której za domem wreszcie zagości ład i porządek. Coraz więcej osób stawia też na przeróżne dekoracje ogrodowe - świeczniki, lampiony, poduszki, koce i inne. Warto mieć dla nich miejsce, gdzie możliwe będzie schowanie ich przed wiatrem lub deszczem. Tu z pomocą przychodzi skrzynia na poduszki ogrodowe, w której można bez problemu umieścić też wszelkie inne ozdoby. W ofercie ERLI.pl znajdziesz skrzynie o różnych rozmiarach i przeznaczeniach, wykonane z różnych materiałów, co pozwoli na znalezienie opcji, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom!

Warto pamiętać, że skrzynia tarasowa lub ogrodowa może pełnić dwie funkcje! W ofertach często znaleźć można skrzynie ogrodowe z siedziskiem, które pomogą zarówno zachować porządek, jak i również pozwolą na chwilę relaksu po pracy. Mało tego, takie rozwiązania doskonale spisują się jako alternatywne siedzisko, kiedy wpadnie do ciebie większa grupa przyjaciół. Już nie będziesz musiał martwić się, że zabraknie ci krzeseł w ogrodzie!

Skrzynia do ogrodu - jaki materiał najlepszy

Podobnie jak wiele innych elementów do ogrodu, również skrzynie produkowane są z wielu materiałów. Najpopularniejsze okazują się jednak skrzynie rattanowe, które wciąż muszą konkurować o to miano ze skrzyniami ogrodowymi drewnianymi. Te pierwsze odznaczają się ponadprzeciętną trwałością, do złudzenia przypominają naturalne materiały, a co ważne gwarantują maksimum bezpieczeństwa temu, co jest w środku. W końcu technorattan jest wodoodporny i bardzo wytrzymały! W przypadku skrzyni ogrodowej drewnianej bardzo ważne jest impregnowanie, które zagwarantuje pełną szczelność i wieloletnią trwałość mebla. Nie ważne jest jednak to, czy postawisz na skrzynię rattanową, czy też jakąkolwiek inną, najważniejsze jest to, aby wkomponowała się ona w przestrzeń oraz pozwalała na bezpieczne przechowywanie.

Jeżeli więc chcesz zadbać o ład, harmonię i porządek za swoim domem, to koniecznie postaw na skrzynię na narzędzia ogrodowe, poduszki lub dowolną inną. Pamiętaj też, że na balkonach również można postawić skrzynię tarasową np. z siedziskiem, która odegra wiele ról i zastąpi ławkę. Wszystkie rozwiązania, niezależnie czy szukasz mniejszej skrzyni na balkon, czy zdecydowanie większej do ogrodu, możesz odkryć na ERLI.pl, gdzie dokładamy starań, by spełnić wszelkie oczekiwania i marzenia.